Żarówki uliczne LED

Żarówki uliczne LED to energooszczędne źródła światła oparte na modułach z diodami LED. Ich zdecydowaną zaletą jest mniejszy pobór mocy przy jednoczesnym dużym strumieniu świetlnym oraz brak konieczności statecznika w oprawie oświetleniowej. W przypadku montażu żarówki LED w oprawie ulicznej – konieczny jest demontaż statecznika. Dzięki temu oprawa jest bezpośrednio na 230V.

Tego typu żarówki LED uliczne s zamiennikami lamp LRF/ MIX. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy lamp LED uliczne kilku producentów. To żarówki LED o uniwersalnym zastosowaniu na gwint E27 lub E40. Każdy z producentów oferuje żarówki z gotową przejściówką E27 w zestawie lub z możliwością dokupienia osobno adaptera z E27 na E40. Dzięki temu istnieje możliwość zastosowania lampy ulicznej z modułem LED o dowolnej mocy – z możliwością montażu w oprawie z trzonkiem E40 lub E27.

Oferujemy możliwość zakupu lamp ulicznych takich producentów jak EcoLight, V-Tac oraz Helios. Dodatkowo – posiadamy w stałej ofercie żarówki uliczne  różnej barwie światła.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
9 177
Producenci