Aparatura elektryczna

Aparatura elektryczna to rozmaite urządzenia elektryczne, dzięki którym możliwa jest regulacja układów prądowych, planowanie i instalacja zabezpieczeń, dokonywanie pomiarów i ich odczytów w obwodach elektrycznych, jak również budowa zarządzających składających się z rozmaitych czujników, przełączników czy sygnalizatorów. Ich główną rolą jest bezpieczne dokonywanie czynności związanych z rozdziałem i używaniem energii elektrycznej. Oferowana przez nasz sklep aparatura elektryczna łączy w sobie solidne wykonanie z wysoką funkcjonalnością, co zapewnia bezpieczne użytkowanie. Ponadto wszystkie wytwarzane produkty bazują na nowoczesnej technologii, spełniając przepisy prawne i branżowe standardy.

Aparatura elektryczna to szeroka grupa towarów, w której wyróżnić można: wyłączniki nadprądowe, wkładki topikowe, wkładka bezpiecznikowa, kable przewody, gniazda i łączniki, zabezpieczenie silników elektrycznych, aparatura modułowa, ograniczniki przepięć, wyłączniki różnicowoprądowe, wyłącznik nadprądowy i wyłączniki silnikowe itd. W ofercie znajdują się także akcesoria oraz styczniki.

W obwodach elektrycznych występują różne rodzaje parametrów prądowych: prąd stały (DC – direct current), prąd przemienny (AC –alternating current ), różne częstotliwości, różne liczby faz, różne napięcia prądu (napięcia niskie (nn), napięcia średnie (SN), napięcia wysokie (WN)). Różne są też miejsca instalacji elementów elektrycznych: zewnętrzne (napowietrzne, w gruncie), wewnętrzne (w budynkach, w pojazdach). Aby mieć gwarancję, że obwody elektryczne będą pracować należycie, kolejne elementy aparatury elektrycznej należy dobrać mając na uwadze środowisko ich późniejszej pracy.

Włączniki i rozłączniki mocy, aparatura sterownicza, łączniki krzywkowe, liczniki energii, przekaźniki i gniazda, bezpieczniki automatyczne, rozłączniki, łączniki ciśnieniowe, transformatory, baterie, styczniki mocy, gniazda i łączniki, kable i przewody, sterowanie i zabezpieczenie silników elektrycznych, aparatura pomiarowa, rozłączniki i podstawy bezpiecznikowe – wszystkie te produkty klasyfikują się kategorii "aparatura elektryczna". Znaczną jej część można kupić w naszej hurtowni elektrycznej. Przed wyborem produktu – zachęcamy do weryfikacji informacji technicznych oraz kart katalogowych na produktach.

Proponowane przez nas akcesoria - w tym wyłączniki oraz ograniczniki przepięć, a także dużo innych urządzeń wykorzystywanych w branży- sprawują nadzór nad bezpieczeństwem i prawidłowym działaniem urządzeń. Oferowane przez nas produkty chronią więc życie (a nawet zdrowie!), domowników i wszelakich osób, które mają bezpośredni kontakt z ich działaniem. W ofercie znajdziemy więc zarówno akcesoria do prostych urządzeń, jak i złożonych urządzeń. Te najbardziej zaawansowane technologicznie, wymagają w większym lub mniejszym stopniu naszego nadzoru, dlatego też tak ważne jest, aby decydować się na produkty od zaufanych i pewnych producentów. W ofercie znajdziesz także specjalistyczne przewody do stosowania w np. rolnictwie i przemyśle. Wyróżnia je głównie mocniejsza warstwa izolacyjna, która często uodporniona jest na oleje, trudniejsze warunki i wysokie temperatury. Celem takiego przewodu elektrycznego jest pozwolić na podłączenie urządzeń o nawet bardzo wysokim poborze mocy.

Aparatura elektryczna dostępna w naszym sklepie stosowana jest zarówno w warunkach normalnych, jak i awaryjnych. Szeroki wybór produktów w kategorii "aparatura elektryczna" pozwoli zaplanować niejedną instalację. Nasze produkty bazują na dobrych jakościowo materiałach i zaufanych producentach, uwzględniając specyficzne warunki pracy oraz środowisko montażowe aparatury. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu ze sklepem - z przyjemnością doradzimy, podpowiadając jaka aparatura modułowa najlepiej sprawdzi się w Państwa domu. Ostatecznie kupując i wybierając naszą aparaturę modułową, masz gwarancję, że wybierasz najlepsze produkty rekomendowane przez specjalistów i zaufanych producentów.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
ilość faz
więcej... mniej
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
liczba biegunów
więcej... mniej
ilość pól
więcej... mniej
Cena
0 1882
Producenci