Plafoniery LED bez czujnika ruchu

Plafoniery LED bez czujnika ruchu to nowoczesne zamienniki tradycyjnych plafonów oświetleniowych. Dzięki zastosowaniu diod LED wewnątrz plafoniery, bezpośrednio wbudowanym na płaskiej powierzchni oprawy – światło rozpraszane jest równomiernie. Diody LED są zintegrowane z plafonem i nie wymagają wymiany. Długa żywotność oświetlenia LED sprawia, że wymiana plafoniery na odpowiednik LED wydłuża okres wymiany lampy na wiele lat. Pozwala również zaoszczędzić nawet do 80% na rachunkach za energię elektryczną! To czysty zysk i ekologiczne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w blokach mieszkalnych, halach, magazynach, biurach, na korytarzach i w miejscach użyteczności publicznej.

Plafoniera LED bez czujnika ruchu to podstawowa wersja lampy, która uruchamiana jest i wyłączana łącznikiem. Przed wyborem najbardziej optymalnego modelu warto sprawdzić moc, sposób montażu, czy stopień rozsyłu światła, aby optymalnie dobrać plafonierę do miejsca jej przeznaczenia. Istotny jest przy wyborze również rodzaj klosza – do wyboru są wersje przezroczysta i mleczne. Wśród plafonier LED na dlaelektrkow.pl znaleźć można modele w kilku kształtach (okrągłe, podłużne), jak i o różnym stopniu szczelności i z różnych materiałów – w zależności od tego, czy będą montowane wewnątrz budynków, czy też na zewnątrz. W ofercie mamy plafony LED emitujące światło zimne, które nadaje się do długotrwałego użytkowania w dużych, otwartych przestrzeniach.

W naszym sklepie elektrycznym znaleźć można produkty marek Lena oraz Lightech – to wysokiej jakości produkty poszukiwane na rynku.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
21 185
Producenci