Ospel Akcent

Ospel Akcent

Seria AKCENT to monoblokowe gniazda i łączniki firmy OSPEL, do montażu podtynkowego. Jeśli szukasz gotowych do montażu kontaktów i włączników do montażu pojedynczo – te produkty są właśnie dla Ciebie. Nowoczesny design, ostre cięcia i podkreślenie krawędzi dają efekt agresywnej linii produktowej. Seria AKCENT trafia w gust odbiorców ceniących sobie prostotę i charakter.

Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje gniazda pojedyncze i podwójne z uziemieniem, bez uziemienia, gniazda głośnikowe, gniazda antenowe, gniazda RTV SAT, gniazda hermetyczne IP44 oraz gniazda telefoniczne wraz ramkami.

Wśród łączników znaleźć można łączniki pojedyncze i podwójne – z podświetleniem lub bez podświetlenia, łączniki schodowe, łączniki krzyżowe oraz łączniki zwierne dzwonek.

Gniazdko OSPEL AKCENT

Gniazda i łączniki serii AKCENT dostępne są w kolorach białym, beżowym i brązowym. Produkty tej serii posiadają stopień szczelności IP20 (do instalacji w otoczeniu suchym), z wyjątkiem gniazd hermetycznych o podwyższonym stopniu szczelności (IP44), które nadają się do montażu np. w łazience. Gniazda i łączniki wykonane są z tworzywa sztucznego, a ich gładka powierzchnia gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje kilkadziesiąt produktów serii Ospel AKCENT do kompleksowego wykończenia instalacji elektrycznej. Nowoczesny design i charakter tych monoblokowych gniazd i łączników serii AKCENT znalazły wielu odbiorców, nie tylko na polskim rynku. Firma OSPEL to sprawdzony producent osprzętu elektrycznego – posiada wieloletnie doświadczenie i bogate zaplecze technologiczne, dzięki czemu gwarantuje produkty najwyższej jakości.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
8 61
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej