Kable i przewody ognioodporne HDGS, YnTKSY

Ognioodporne HDGS, YnTKSY to kategoria specjalistycznych przewodów i kabli przeznaczonych do stosowania w miejscach narażonych na wystąpienie wysokich temperatur.

Kable stacyjne YnTKSY, YnTKSYekw przeznaczone są do pracy w systemach sygnalizacji alarmu pożaru i automatyki pożarniczej oraz do transmisji danych za pośrednictwem sygnałów analogowych i cyfrowych w instalacjach elektroniki przemysłowej i automatyki. YnTKSY EKW to telekomunikacyjny kabel stacyjny, o żyłach miedzianych jednodrutowych, o izolacji polwinitowej, powłoce polwinitowej uniepalnionej oraz o wspólnym ekranie na ośrodku.

HDGS to ognioodporne bezhalogenowe przewody, przeznaczone do stosowania w miejscach, gdzie konieczne jest zapewnienie funkcjonowania urządzeń w czasie trwania pożaru. Zalecane do stosowania w instalacjach oświetlenia awaryjnego, systemach oddymiania, systemach alarmowych, sygnalizacyjnych, DSO, kontrolnych, sygnalizacji pożaru i automatyce pożarniczej oraz w innych obwodach zapewniających bezpieczeństwo. Podczas spalania nie wydzielają toksycznych, duszących gazów oraz gęstych dymów. Przewody nadają się do instalowania na stałe wewnątrz budynków.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje przewody HDGS oraz kable stacyjne YnTKSY polskich dostawców.

Filtruj według

ilość żył
więcej... mniej
max. przekrój żyły [mm2]
więcej... mniej
Cena
1 9
Producenci