Kontakt-Simon

Gniazda elektryczne i łączniki Kontakt-Simon to szeroka gama produktów osprzętu elektroinstalacyjnego z podziałem na serie. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy serie kontakty: Simon 10, Simon 54, Simon 54 Nature, Simon Basic oraz Simon Acord. Kontakty Kontakt Simon różnią się między sobą designem, sposobem montażu w domu, kolorem ramek, wykorzystanymi materiałami oraz poziomem cenowym.

Wśród gniazd znaleźć można osprzęt taki jak: gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne, gniazda antenowe, gniazda RTV-SAT, gniazda telefoniczne i komputerowe, gniazda głośnikowe, gniazda hermetyczne i z kluczem data. Łączniki pojedyncze i podwójne, łączniki zwierne i krzyżowe, łączniki schodowe, łączniki żaluzjowe oraz zaślepki – to włączniki firmy Kontakt – Simon. Do tego dochodzą ramki 1-, 2-, 3-, 4- i 5-krotne w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów.

Kontakt Simon - właściwości

Simon kontakt 10 to seria gniazd i włączników elektrycznych o ciekawym designie, przy zachowaniu niskich cen. Ta ekonomiczna seria dedykowana jest miłośnikom prostych i funkcjonalnych rozwiązań systemowych – gniazdo i łączniki Simon 10 łączyć można ramkami wielokrotnymi do uzyskania pełnego rozwiązania w jednym ciągu podłączeń.

Kontakt Simon 54 to bogata seria gniazdek i łączników o nowoczesnej stylizacji i szeroko zakrojonych możliwościach wykończenia. Tu również osobno sprzedawane są mechanizmy z wykończeniem zewnętrznym, a osobno – ramki pojedyncze i wielokrotne. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dobrać np. włączniki o białej kolorystyce i połączyć je z kontrastującą ramką w kolorze czarnym. Dodatkowo firma Kontakt-Simon przygotowała ekskluzywne ramki serii Simon 54 Nature – wykończone są szkłem, metalem lub drewnem i doskonale współgrają z gniazdami i łącznikami serii Simon 54.

Simon Basic to ekonomiczna seria z produktami w kolorze białym, beżowym oraz inox.

Seria Simon Akord to jedyna seria Kontakt-Simon oferująca kompaktowe gniazdka i łączniki już z ramkami.

Zachęcamy do zapoznania się z najwyższej jakości produktami z oferty sklepu internetowego DlaElektryków.pl!

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
1 227
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej