Kontakt-Simon

Gniazda i łączniki Kontakt-Simon to szeroka gama produktów z podziałem na serie. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy serie Simon 10, Simon 54, Simon 54 Nature, Simon Basic oraz Simon Acord. Różnią się między sobą designem, wykorzystanymi materiałami oraz poziomem cenowym.

Wśród gniazd znaleźć można gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne, gniazda antenowe, gniazda RTV-SAT, gniazda telefoniczne i komputerowe, gniazda głośnikowe, gniazda hermetyczne i z kluczem data. Łączniki pojedyncze i podwójne, łączniki zwierne i krzyżowe, łączniki schodowe, łączniki żaluzjowe oraz zaślepki – to włączniki firmy Kontakt – Simon. Do tego dochodzą ramki 1-, 2-, 3-, 4- i 5-krotne w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów.

Simon 10 to seria gniazd i włączników elektrycznych o ciekawym designie, przy zachowaniu niskich cen. Ta ekonomiczna seria dedykowana jest miłośnikom prostych i funkcjonalnych rozwiązań systemowych – gniazda i łączniki Simon 10 łączyć można ramkami wielokrotnymi do uzyskania pełnego rozwiązania w jednym ciągu podłączeń.

Simon 54 to bogata seria gniazdek i łączników o nowoczesnej stylizacji i szeroko zakrojonych możliwościach wykończenia. Tu również osobno sprzedawane są mechanizmy z wykończeniem zewnętrznym, a osobno – ramki pojedyncze i wielokrotne. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dobrać np. włączniki o białej kolorystyce i połączyć je z kontrastującą ramką w kolorze czarnym. Dodatkowo firma Kontakt-Simon przygotowała ekskluzywne ramki serii Simon 54 Nature – wykończone są szkłem, metalem lub drewnem i doskonale współgrają z gniazdami i łącznikami serii Simon 54.

Simon Basic to ekonomiczna seria z produktami w kolorze białym, beżowym oraz inox.

Simon Akord to jedyna seria Kontakt-Simon oferująca kompaktowe gniazda i łączniki już z ramkami.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
1 193
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej