Kontakt-Simon

W asortymencie naszego internetowego sklepu z artykułami elektrycznymi dostępne są kontakty marki Simon. Osprzęt tego producenta cechuje nie tylko wysoka trwałość i doskonała jakość, ale też estetyczne wykończenie. Duża gama kolorów i wzorów kontaktów Simon pozwala na dobranie elementu idealnie dopasowanego tak do samej instalacji elektrycznej, jak i wystroju pomieszczenia.

Kontakty Simon

Simon to polska marka obecna na rynku od ponad stu lat. Obecnie firma z powodzeniem utrzymuje się w czołówce producentów nowoczesnego osprzętu elektroinstalacyjnego. Wyroby polskiej marki cieszą się zaufaniem zarówno w kraju, jak i wśród użytkowników zagranicznych.
Wszystkie artykuły elektryczne Simon cechuje doskonała jakość wykonania. Nowoczesne metody produkcji sprawiają, że gniazdka Simon są niezwykle odporne na działanie wszelkiego rodzaju czynników zewnętrznych. Zwarta i solidna konstrukcja gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie gniazdka kontaktowe wykonane są w oparciu o najwyższe standardy technologiczne.

Gniazda elektryczne i łączniki Kontakt-Simon to szeroka gama produktów osprzętu elektroinstalacyjnego z podziałem na serie. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy serie kontakty: Simon 10, Simon 54, Simon 54 Nature, Simon Basic oraz Simon Acord. Kontakty Kontakt Simon różnią się między sobą designem, sposobem montażu w domu, kolorem ramek, wykorzystanymi materiałami oraz poziomem cenowym.

Wśród gniazd znaleźć można osprzęt taki jak: gniazda pojedyncze, podwójne i potrójne, gniazda antenowe, gniazda RTV-SAT, gniazda telefoniczne i komputerowe, gniazda głośnikowe, gniazda hermetyczne i z kluczem data. Łączniki pojedyncze i podwójne, łączniki zwierne i krzyżowe, łączniki schodowe, łączniki żaluzjowe oraz zaślepki – to włączniki firmy Kontakt – Simon. Do tego dochodzą ramki 1-, 2-, 3-, 4- i 5-krotne w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów.

Gniazdka kontaktowe marki Simon

W sprzedaży dostępne są wyroby marki Simon, w tym standardowe gniazdka kontaktowe, przystosowane do obsługi typowych instalacji elektrycznych oraz odbiorników domowego i firmowego użytku.

Obecnie w ofercie sklepu znajdziesz akcesoria Simon każdego rodzaju. W ramach asortymentu oferujemy: 
- gniazdka wtyczkowe pojedyncze bez uziemienia Simon,

- gniazdka wtyczkowe podwójne bez uziemienia Simon,
- gniazdka wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem Simon,
- gniazdka wtyczkowe podwójne z uziemieniem Simon.

Wszystkie kontakty Simon oferowane są w dużej palecie kolorystycznej. Obudowa osprzętu może dzięki temu zostać dopasowana do istniejącej lub planowanej aranżacji wnętrza.

Ze względu na ustandaryzowane wymiary oraz uniwersalną konstrukcję kontakty Simon można bez trudu montować zarówno w obiektach mieszkalnych (prywatnych), jak i w pomieszczeniach użytkowych czy biurowych.

Zaletą oferty marki Simon jest wprowadzenie na rynek spójnych serii produktowych, w przypadku których poszczególne elementy (moduły) są do siebie dopasowane stylistycznie. W znacznym stopniu ułatwia to zestawianie ze sobą poszczególnych komponentów, a jednocześnie konieczność wymiany jednego lub kilku akcesoriów nie nastręcza trudności z zakupem określonego, pasującego produktu.

Kontakt Simon - właściwości

Simon kontakt 10 to seria gniazd i włączników elektrycznych o ciekawym designie, przy zachowaniu niskich cen. Ta ekonomiczna seria dedykowana jest miłośnikom prostych i funkcjonalnych rozwiązań systemowych – gniazdo i łączniki Simon 10 łączyć można ramkami wielokrotnymi do uzyskania pełnego rozwiązania w jednym ciągu podłączeń.

Kontakty Simon 54 w sklepie DlaElektrykow.pl

Kontakt Simon 54 to bogata seria gniazdek i łączników o nowoczesnej stylizacji i szeroko zakrojonych możliwościach wykończenia. Tu również osobno sprzedawane są mechanizmy z wykończeniem zewnętrznym, a osobno – ramki pojedyncze i wielokrotne. Dzięki takiemu rozwiązaniu można dobrać np. włączniki o białej kolorystyce i połączyć je z kontrastującą ramką w kolorze czarnym. Dodatkowo firma Kontakt-Simon przygotowała ekskluzywne ramki serii Simon 54 Nature – wykończone są szkłem, metalem lub drewnem i doskonale współgrają z gniazdami i łącznikami serii Simon 54.

Simon Basic to ekonomiczna seria z produktami w kolorze białym, beżowym oraz inox.

Seria Simon Akord to jedyna seria Kontakt-Simon oferująca kompaktowe gniazdka i łączniki już z ramkami.

Wszystkie produkty, w tym kontakty marki Simon są wyrobami nowymi, objętymi gwarancją producenta. W razie jakichkolwiek trudności związanych z wyborem odpowiedniego modelu lub też pytaniami dotyczącymi parametrów technicznych, zachęcamy do skontaktowania się z doradcą naszego sklepu

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 234
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej