Przedłużacze zwijane bębnowe

Przedłużacze zwijane - zwane przedłużaczami bębnowymi - to czterogniazdowe przedłużacze ze zwijanym kablem. Przewód zwijany jest na bęben, który jednocześnie stanowi element przenośny całości. Bęben bowiem uzbrojony jest w podstawę i uchwyt, pozwalający na mobilność. Dostępne w ofercie modele posiadają kable o różnej długości i różnych obciążeniach maksymalnych. 

Przedłużacz bębnowy 3x1,5 – to popularny, przenośny przedłużacz zwijany oparty na przewodzie specjalistycznym poliuretanowym H07BQ (EPR) niebieskim 3x1,5mm. Wyposażony jest cztery gniazda 250V z klapką ochronną IP44. Metalowy bęben wyposażony jest w nieobracającą się środkową część, z gniazdami – taki bęben gwarantuje, że przewód nie będzie się skręcał. W naszym sklepie elektrycznym posiadamy tego typu przedłużacze zwijane o długości przewodów 30, 40 oraz 50m. Podobnym modelem jest przedłużacz bębnowy oparty na przewodzie 3x2,5. p Tego typu rzedłużacz elektryczny ogrodowy doskonale sprawdzi się podczas np. koszenia trawnika.

Inną opcją są przedłużacze zwijane przedłużacze warsztatowe marki KEL należącej do producenta PLAST-ROL. Z czterema gniazdami 250V z klapką ochronną IP44. Przewód gumowy H05RR-F (OW) czarny 3x1mm lub 3x 1,5 mm. Tego typu przedłużacze elektryczne są bryzgoodporne oraz odporne na kurz. Przedłużacz zwijany wewnętrzny dedykowany do jest do zastosowań przemysłowych. Przedłużacz elektryczny zwijany to doskonałe rozwiązanie, bezpieczne w użytkowaniu i wygodne w przechowywaniu.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy kilkanaście różnych modeli do różnych zastosowań. Przed wyborem właściwego przedłużacza warto zapoznać się z jego opisem i specyfikacją techniczną, aby dobrać właściwy produkt, do jego przeznaczenia.

Producentem przedłużaczy w naszym sklepie elektrycznym jest firma PLASTROL.

Filtruj według

Producenci
długość [mb]
więcej... mniej
stopień szczelności
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
Cena
125 888