Filtrowanie

Cena
55 584
Producenci

Do najbliższej wysyłki pozostało 1:39

Przedłużacze zwijane bębnowe

Widzisz 1 - 12 z 13 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 13 produktów

Przedłużacze zwijane - zwane przedłużaczami bębnowymi - to czterogniazdowe przedłużacze ze zwijanym kablem. Przewód zwijany jest na bęben, który jednocześnie stanowi element przenośny całości. Bęben bowiem uzbrojony jest w podstawę i uchwyt, pozwalający na mobilność. Dostępne w ofercie modele posiadają kable o różnej długości i różnych obciążeniach maksymalnych. 

Przedłużacz bębnowy 3x1,5 – to popularny, przenośny przedłużacz zwijany oparty na przewodzie specjalistycznym poliuretanowym H07BQ (EPR) niebieskim 3x1,5mm. Wyposażony jest cztery gniazda 250V z klapką ochronną IP44. Metalowy bęben wyposażony jest w nieobracającą się środkową część, z gniazdami – taki bęben gwarantuje, że przewód nie będzie się skręcał. W naszym sklepie elektrycznym posiadamy tego typu przedłużacze zwijane o długości przewodów 30, 40 oraz 50m. Podobnym modelem jest przedłużacz bębnowy oparty na przewodzie 3x2,5.

Inną opcją są przedłużacze zwijane Przedłużacz warsztatowy marki KEL należącej do producenta PLAST-ROL. Z czterema gniazdami 250V z klapką ochronną IP44. Przewód gumowy H05RR-F (OW) czarny 3x1mm lub 3x 1,5 mm. Tego typu przedłużacz jest bryzgoodporny oraz odporny na kurz. Dedykowany do jest do zastosowań przemysłowych.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy kilkanaście różnych modeli do różnych zastosowań. Przed wyborem właściwego przedłużacza warto zapoznać się z jego opisem i specyfikacją techniczną, aby dobrać właściwy produkt, do jego przeznaczenia.

Producentem przedłużaczy w naszym sklepie elektrycznym jest firma PLASTROL.