Zasilacze LED 24V

Zasilacze LED 24V

Na DlaElektryków.pl oferujemy szeroki wybór zasilaczy LED 24V, które zapewniają niezawodne zasilanie dla różnorodnych systemów oświetleniowych niskonapięciowych. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania i doskonałą wydajnością, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych instalacji oświetleniowych. W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy zasilacze 24V takich marek jak Kanlux, LED Labs, czy Ledvance.

Zasilacze do LED IP66 i IP67

W naszym asortymencie znajdziesz również zasilacze do LED o stopniu ochrony IP66 i IP67, które zapewniają doskonałą ochronę przed trudnymi warunkami, takimi jak deszcz czy wilgoć. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem do zastosowań w miejscach wymagających szczególnej odporności. Tego typu zasilacze mają często wzmocnioną budowę i uszczelnienie, aby móc realizować swoje podstawowe zadanie, a więc poprawną zmianę napięcia z 230V na 24V.

Zasilacze LED dużej mocy

Potrzebujesz zasilacza LED dużej mocy, który zapewni stabilne i skuteczne zasilanie dla dużych systemów oświetleniowych? Oferujemy szeroki wybór zasilaczy LED o wysokiej mocy, które są w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające instalacje oświetleniowe. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje oświetlenie będzie działać efektywnie i niezawodnie przez długi czas. W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy zasilacze 24V od 30W do 200W mocy. Tego typu zasilacze LED na 24V dedykowane są do współpracy z taśmami LED na 24V – paski LED oświetleniowe tego typu są zazwyczaj dużo większej mocy niż taśmy na 12V.

Zasilacz LED 24V - solidne i niezawodne

Zasilacze LED 24V dostępne w naszym sklepie to solidne i niezawodne urządzenia, które zapewniają stabilne zasilanie dla różnego rodzaju oświetlenia LED w domu i biurze. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje oświetlenie będzie działać efektywnie i niezawodnie, bez względu na warunki zewnętrzne czy wymagania instalacji. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy zasilacz LED 24V dla swoich potrzeb!

Filtruj według

rodzaj produktu
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
Cena
35 342
Producenci