Osprzęt siłowy

Osprzęt siłowy, czyli gniazda przemysłowe, wtyczki przemysłowe oraz zestawy zasilające, które wymagają podłączenia prądu trójfazowego. Osprzęt siłowy można instalować zarówno w istniejącej, jak i w przypadku nowej instalacji elektrycznej.

W tym dziale znaleźć można gniazda i wtyczki do montażu podtynkowego i natynkowego, o szczelności od IP-44 do 67, wykonane z tworzywa i metalu oraz zestawy gniazd stałych i przenośnych z łącznikiem krzywkowym. Rozgałęźniki z gniazdami wtykowymi CEE 16A oraz 32A posiadające współczynnik ochrony IP-44. Łączniki krzywkowe o wytrzymałości od 12 do 125A w obudowie lub bez obudowy. Nasza oferta to najważniejszy osprzęt siłowy potrzebny w każdej instalacji opartej na prądzie trójfazowym. Stanowi połączenie technologii z niezwykłą funkcjonalnością produktów. Dedykowany do montażu w gospodarstwach domowych, budynkach użyteczności publicznej, magazynach, halah produkcyjnych, na budowach oraz w miejscach pracy.

Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje osprzęt siłowy firm PCE, Elektro-Plast oraz WSE. W naszej ofercie znajdą Państwo np. pojedyncze gniazdo siłowe oraz zestawy gniazd (rozdzielnice).

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej
napięcie znamionowe [V]
więcej... mniej
Producenci
Cena
5 357