Filtrowanie

Kategorie
więcej mniej
Producenci
Napięcie znamionowe [V]
więcej mniej
Prąd znamionowy [A]
więcej mniej
Cena
3 227

Do najbliższej wysyłki pozostało 7:41

Osprzęt siłowy

Widzisz 1 - 12 z 53 produktów
na stronę
Widzisz 1 - 12 z 53 produktów

Osprzęt siłowy, czyli gniazda przemysłowe, wtyczki przemysłowe oraz zestawy zasilające, które wymagają podłączenia prądu trójfazowego. Osprzęt siłowy można instalować zarówno w istniejącej, jak i w przypadku nowej instalacji elektrycznej.

W tym dziale znaleźć można gniazda i wtyczki do montażu podtynkowego i natynkowego, o szczelności od IP-44 do 67, wykonane z tworzywa i metalu oraz zestawy gniazd stałych i przenośnych z łącznikiem krzywkowym. Rozgałęźniki z gniazdami wtykowymi CEE 16A oraz 32A posiadające współczynnik ochrony IP-44. Łączniki krzywkowe o wytrzymałości od 12 do 125A w obudowie lub bez obudowy. Nasza oferta to najważniejszy osprzęt siłowy potrzebny w każdej instalacji opartej na prądzie trójfazowym. Stanowi połączenie technologii z niezwykłą funkcjonalnością produktów. Dedykowany do montażu w gospodarstwach domowych, budynkach użyteczności publicznej, magazynach, halah produkcyjnych, na budowach oraz w miejscach pracy.

Sklep elektryczny dlaelektrykow.pl oferuje osprzęt siłowy firm PCE, Elektro-Plast oraz WSE. W naszej ofercie znajdą Państwo np. pojedyncze gniazdo siłowe oraz zestawy gniazd (rozdzielnice).