COVID-19 - wysyłka paczek może być opóźniona o 24h

Kable i przewody

Kable i przewody znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i w przestrzeniach otwartych. W ofercie sklepu internetowego dlaelektrykow.pl znajdują się kable i przewody instalacyjne, energetyczne, do urządzeń przenośnych, teleinformatyczne, przewody antenowe i głośnikowe, telekomunikacyjne, sygnalizacyjne i sterownicze oraz specjalistyczne.

Przewód elektryczny służy do prowadzenia prądu elektrycznego. Wykonany najczęściej z miedzi lub aluminium, w postaci drutu, linki lub szynoprzewodu. Może być izolowany (np. kabel elektryczny) lub bez izolacji jak ma to miejsce w linii napowietrznej (funkcję izolacji pełni wówczas powietrze).

Oferujemy przewody instalacyjne (jednożyłowe DY, LGY, LGS oraz wielożyłowe YDY), przewody do urządzeń przenośnych (polwinitowe OMY, OWY, Gumowe OW,OPD, kable teleinformatyczne, przewody antenowe i głośnikowe), przewody antenowe i głośnikowe oraz sygnalizacyjne i sterownicze, YKSY, LiYCY, YSTY).

Kabel elektryczny to rodzaj przewodu elektrycznego izolowanego, jedno- lub wielożyłowego. Kable służą do trwałego połączenia źródeł prądu z jego odbiornikami. Przesyła się nimi energię elektryczną bądź informacje za pośrednictwem prądu elektrycznego.

W stałej ofercie posiadamy kable energetyczne (miedziane YKY, aluminiowe YAKY oraz napowietrzne ASXSN), kable teleinformatyczne, telekomunikacyjne (wewnętrzne YTKSY, zewnętrzne XzTKMXpw, alarmowe YTDY) oraz kable specjalistyczne (ognioodporne HDGS, YnTKSY, samochodowe YLY-Sp).

Kable i przewody sprzedawane są w odcinkach lub na metry – w zależności od produktu. Przed zakupem – warto zapoznać się z opisem produktu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości – zachęcamy do kontaktu na czacie bądź drogą mailową.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
ilość żył
więcej... mniej
przekrój żyły [mm2]
więcej... mniej
Cena
0 239
Producenci