Źródła światła LED

Źródła światła LED to nic innego jak żarówki LED. Podział żarówek w naszej hurtowni elektrycznej dotyczy trzonków (zwanych potocznie gwintem). Pozwoli to w podstawowym wyszukaniu grupy produktów. Dlaelektryków.pl posiada w ofercie żarówki LED o trzonkach E27, E14, GU10 i GU5.3, G4 i G9, AR111, T8, taśmy LED, sterowniki oraz złączki do taśm LED. Przy wyborze właściwego źródła światła LED warto zwrócić uwagę na moc znamionową żarówki, barwę światła, temperaturę barwową oraz strumień świetlny. W zależności od zastosowania żarówki LED ważny będzie też kąt rozsyłu światła, aby dobrać odpowiednie źródło światła do przeznaczenia.
Jak widać odpowiedni dobór źródła światła zależy przede wszystkim od przeznaczenia i potrzeb oświetlenia pomieszczenia lub przedmiotu: czy potrzebne będzie oświetlenie akcentowe, czy może jednak ogólne? Światło ciepłe, czy zimne? Klosz szklany, czy z tworzywa sztucznego? Czy żarówka będzie montowana na zewnątrz, czy wewnątrz budynku?
Jak wiadomo – oświetlenie LED gwarantuje niższe zużycie prądu, jest oświetleniem energooszczędnym, a co za tym idzie – niższe koszty zużycia energii elektrycznej.
Oferta obejmuje produkty marek LIGHTECH oraz TRIS.
Oświetlenie LED to szeroka gama produktów, o różnym przeznaczeniu i parametrach technicznych. Szczególnie polecamy żarówki LED GU10 oraz chętnie wybierane przez klientów żarówki LED E27. W tym sezonie dużym zainteresowaniem cieszy się również model przypominający święcę z płomieniem czyli żarówka LED świeczka.
Przed zakupem warto więc zwrócić uwagę na detale zawarte w opisach, czy kartach katalogowych produktów zawartych na stronie dlaelektrykow.pl – pozwoli to uniknąć pomyłki przy doborze oświetlenia LED. Sprawdź nasze porady dotyczące doboru oświetlenia LED.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
1 123
Producenci