Filtrowanie

Włączone filtry:

  Ilość pól

  Wyłączniki i rozłączniki mocy

  Widzisz 1 - 12 z 18 produktów
  na stronę
  Widzisz 1 - 12 z 18 produktów

  Zadaniem wyłączników i rozłączników mocy jest odcięcie układu elektrycznego od zasilania energią. Oba elementy należą do grupy łączników elektrycznych. Wyłączniki i rozłączniki odróżniają jednak prądy z jakimi te urządzenia mogą pracować.

  Stąd ROZŁĄCZNIK jest łącznikiem roboczym. Służy do wyłączania prądów nie przekraczających ich 10-cio krotnego prądu znamionowego. Służy więc do sterowania przepływem energii elektrycznej.

  WŁĄCZNIK natomiast jest łącznikiem zwarciowym. Nadaje się do pracy z obciążeniami przekraczającymi jego 10-cio krotność prądu znamionowego i służy do wyłączania zwarć w obwodzie elektrycznym.

  W ofercie naszej hurtowni elektrycznej znaleźć można wyłączniki kompaktowe, rozłączniki kompaktowe, wyzwalacze (napięciowe) wzrostowe oraz ograniczniki mocy. Posiadamy w stałej sprzedaży produkty dedykowane do zastosowań o różnym napięciu oraz różnej mocy. Przed wyborem właściwego produktu najlepiej sprawdzić dane techniczne wyłączników i rozłączników mocy, aby dobrać właściwe narzędzie do pracy.