Czujnik ruchu PIR IP44 do rozbudowy OR-MA-716CR Orno

75,33 zł Brutto /szt.
1409986

Ostatnie sztuki: 2
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Czujnik ruchu PIR IP44 do rozbudowy OR-MA-716CR Orno to inteligentne urządzenie, które umożliwia rozbudowę istniejącego systemu OR-MA-716 o dodatkowe funkcje detekcji ruchu. Dzięki temu produktowi można zwiększyć efektywność i wszechstronność zabezpieczeń w domu, biurze czy innych obiektach. Czujnik ruchu PIR OR-MA-716CR Orno jest zaprojektowany do współpracy z istniejącym systemem monitoringu, zwłaszcza z centralą OR-MA-716, co umożliwia łatwą rozbudowę systemu o dodatkowe funkcje detekcji ruchu.

Czujnik wykorzystuje technologię PIR (Passive Infrared), która pozwala na wykrywanie ruchu na podstawie zmian temperatury ciała. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne i szybkie reagowanie na każdego typu ruch w jego otoczeniu.

Produkt posiada klasę ochronności IP44, co oznacza, że jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy wilgoć. Dzięki temu można go stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Czujnik ruchu PIR IP44 do rozbudowy OR-MA-716CR Orno może być wykorzystywany w różnych miejscach, takich jak korytarze, garaże, ogrody czy magazyny, aby zapewnić dodatkowe funkcje detekcji ruchu w tych obszarach.

Produkt cechuje się prostą instalacją, co pozwala na szybkie i wygodne dodanie funkcji detekcji ruchu do istniejącego systemu monitoringu. Wymaga jedynie podłączenia do odpowiedniego źródła zasilania i skonfigurowania z centralą. Zasilany jest bateryjnie i działa bezprzewodowo.

Dzięki czujnikowi ruchu PIR IP44 do rozbudowy OR-MA-716CR Orno można zwiększyć bezpieczeństwo domu lub biura poprzez szybkie wykrywanie wszelkich niepożądanych ruchów wokół obiektu i odpowiednie zareagowanie na nie.

Podsumowując, czujnik ruchu PIR IP44 do rozbudowy OR-MA-716CR Orno to niezawodne i wszechstronne urządzenie, które umożliwia szybką i łatwą rozbudowę istniejącego systemu monitoringu o dodatkowe funkcje detekcji ruchu. Dzięki jego zaletom, takim jak odporność na warunki atmosferyczne, łatwa instalacja i wszechstronność zastosowań, stanowi on niezbędny element systemu zabezpieczeń dla każdego domu, biura czy przedsiębiorstwa.

Dane szczegółowe Orno znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
stopień szczelności
IP44
kąt działania [°]
120
zasięg detekcji czujnika [m]
8
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty