Przewody antenowe i głośnikowe

Przewody antenowe łączą antenę z odbiornikiem telewizyjnym. Właściwy dobór przewodu gwarantuje poprawny odbiór sygnału telewizyjnego. Dedykowanym rozwiązaniem w tej kategorii jest przewód koncentryczny z izolacją zewnętrzną PCV. Przewody koncentryczne nadają się również do przyłączeń telewizji przemysłowej, sieci komputerowej, czy audio-wideo.

Oferta naszego sklepu elektrycznego obejmuje przewody satelitarne, głośnikowe, telewizyjne, przewody koncentryczne z żyłami sterowniczymi, czy kable antenowe. W zależności od przeznaczenia dobrać można konkretny przewód do funkcji, którą ma spełniać. Dzięki swojej budowie, przewody i kable antenowe koncentryczne są odporniejsze na zakłócenia w stosunku do kabli symetrycznych. W związku z czym stosuje się je do przesyłania sygnałów sinusoidalnych oraz cyfrowych w zakresie 20 Hz – 15 GHz.

Kabel antenowy, przewód satelitarny oraz pozostały asortyment – różnią się parametrami technicznymi oraz przeznaczeniem. Przed wyborem właściwego produktu - warto zapoznać się z danymi technicznymi i oferowanych przez nas przewodów.

Filtruj według

ilość żył
więcej... mniej
max. przekrój żyły [mm2]
więcej... mniej
Cena
1 5
Producenci