Filtrowanie

Ilość żył
więcej mniej
Przekrój żyły [mm2]
więcej mniej
Producenci
Cena
0 3

Do najbliższej wysyłki pozostało 9:59

Przewody antenowe i głośnikowe

Widzisz 1 - 8 z 8 produktów
Widzisz 1 - 8 z 8 produktów

Przewody antenowe łączą antenę z odbiornikiem telewizyjnym. Właściwy dobór przewodu gwarantuje poprawny odbiór sygnału telewizyjnego. Dedykowanym rozwiązaniem w tej kategorii jest przewód koncentryczny z izolacją zewnętrzną PCV. Przewody koncentryczne nadają się również do przyłączeń telewizji przemysłowej, sieci komputerowej, czy audio-wideo.

Oferta naszego sklepu elektrycznego obejmuje przewody satelitarne, głośnikowe, telewizyjne, przewody koncentryczne z żyłami sterowniczymi, czy kable antenowe. W zależności od przeznaczenia dobrać można konkretny przewód do funkcji, którą ma spełniać. Dzięki swojej budowie, przewody i kable antenowe koncentryczne są odporniejsze na zakłócenia w stosunku do kabli symetrycznych. W związku z czym stosuje się je do przesyłania sygnałów sinusoidalnych oraz cyfrowych w zakresie 20 Hz – 15 GHz.

Kabel antenowy, przewód satelitarny oraz pozostały asortyment – różnią się parametrami technicznymi oraz przeznaczeniem. Przed wyborem właściwego produktu - warto zapoznać się z danymi technicznymi i oferowanych przez nas przewodów.