Simon Akord

Simon Akord to seria monoblokowych gniazd i łączników firmy Kontakt-Simon. Co to oznacza? Gniazda lub łączniki Simon Akord są już w pojedynczych ramkach, nie trzeba kupować osobnych elementów. Produkty tej serii doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie potrzebny jest złożony system gniazd i łączników. Proste kształty i niezawodne mechanizmy zadowoliły już wielu odbiorców. Dodatkowo przystępna cena pozwala na wypełnienie rynku deweloperskiego.

Wśród gniazd znaleźć można gniazda elektryczne, gniazda pojedyncze i gniazdo podwójne – z uziemieniem i bez uziemienia, oraz gniazda hermetyczne (a klapką) IP44. Oferujemy również łączniki pojedyncze i podwójne, łączniki żaluzjowe, łączniki zwierne i krzyżowe, łączniki schodowe. Łączniki występują w opcji z podświetleniem lub bez. Zobacz już teraz pełną ofertę produktów, dostępnych w ofercie sklepu DlaElektrykow.pl!

Kontakt Simon Akord

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy kilkadziesiąt modeli różnych elementów osprzętu serii Simon Akord, który pozwoli w prosty sposób wykończyć instalację elektryczną. Oferowane przez nas kontakty i włączniki serii Simon Akord występują w kolorach białym i beżowym. Kontakt-Simon dedykuje produkty tej serii do użytku wewnętrznego. Większość z nich posiada IP20, a więc przeznaczone jest do montażu w pomieszczeniach suchych, ale oferujemy również model gniazda bryzgoszczelnego o podwyższonym IP44, które montować można np. w łazienkach.

Seria Simon Akord to sprawdzone przez lata produkty na polskim rynku. To jedna z najstarszych serii produktów osprzętu Kontakt-Simon, która wciąż jest rozwijana o kolejne pozycje. Oznacza to, że jest praktycznie bezawaryjna i długowieczna. Decydując się na zakupu gniazdek i łączników Simon Akord masz gwarancję długiego użytkowania. W wyborze producenta kluczowa dla nas była najwyższa jakość i atrakcyjna cena, która szła w parze z bogatą kolorystyką i najwyższą jakością. Dzięki tym cechom możemy odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

W przypadku o kontakt Simon Akord - zachęcamy do zadawania pytań naszym Specjalistom.

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
2 17
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej