Opaski uziemiające

Opaski uziemiające

Budynki, posiadające instalację elektryczną mogą być objęte system ochronnym, który zapewnia bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom lub pracownikom. Mając na względzie te elementy, oferujemy profesjonalne opaski uziemiające, będące elementem instalacji antyprzepięciowej.

Opaski uziemiające to elementy służące do wykonywania połączeń wyrównawczych w budynkach, gwarantujących poprawność działania ochrony przed porażeniem. Opaska uziemiająca wykonana jest ze stali nierdzewnej, a śruba i zacisk – ze stali ocynkowanej. Opaski zaciskane są przy pomocy 2 śrub M6. Jedna ze śrub jest jednocześnie zaciskiem, do którego można mocować przewody Cu o przekroju do 16 mm2.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy opaski uziemiające firmy ERGOM.

Opaski uziemiające w naszej hurtowni

Dostępne opaski w sklepie dlaelektrykow.pl wykonane są z trwałych taśm ze stali nierdzewnej. Ponadto, dostępne zaciski i śruby zapewniają jej prawidłowy montaż, a stal, która poddawana jest zabiegom ocynkowania zyskuje na trwałości i niezawodności. Opaski uziemiające stosowane są na przewody rurowe, znajdujące się w budynkach prywatnych i publicznych. W naszej ofercie dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do różnej średnicy i długości orurowania.

Stosowanie tak profesjonalnych opasek uziemiających jest niezbędne, aby zachować ochronę przed porażeniem prądem. Z oczywistych względów zapewniają więc bezpieczeństwo, zmniejszając ryzyko sytuacji zagrażających życiu lub zdrowiu.

Oferujemy opaski uziemiające, nazywany również skrótem EB, które stosuje się w instalacjach umiejących różnorodnego rodzaju – w tym w systemach orurowania wykonanego z miedzi i stali ocynkowanej. Opaski EB-ES stosuje się w środowisku bardziej zawilgoconym lub zewnętrznym.

W przypadku pytań o dostępne modele i ich właściwości – zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością pomożemy w ich doborze, rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości. Ponadto wprowadzamy do katalogu produkty sprawdzonych marek, co ogranicza ryzyko jakichkolwiek nieprawidłowości i awarii.

Filtruj według

rodzaj materiału
więcej... mniej
Cena
7 12
Producenci