Narzędzia

Każdy elektryk i elektroinstalator potrzebuje odpowiednich narzędzi odo pracy. Oprócz wskaźników, próbników, mierników i multimetrów często wykorzystuje również w przygotowaniu instalacji elektrycznej innych narzędzi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających Klientów – sklep elektryczny dlaelektryków.pl przygotował osobną kategorię, w której znaleźć można dodatkowe narzędzia, przydatne w pracy.

Wśród nich znaleźć można m.in. zestaw śrubokrętów VDE do 1000V, praskę do końcówek tulejkowych PZ/0,5-16 Ergom, czy wkłady klejowe uniwersalne do pistoletu.

Praska PZ/0,5-16 do zaciskania końcówek tulejkowych na przewodach. Dedykowana jest do tulejek o przekroju od 0,5 do 16mm. To narzędzie niezbędne w pracy każdego elektroinstalatora.

Zestaw śrubokrętów zawiera śrubokręt płaski VDE 2,5x75mm, śrubokręt płaski VDE 4x100mm, śrubokręt płaski VDE 5,5x125mm, śrubokręt płaski VDE 6,5x150mm, śrubokręt krzyżakowy Philips Ph VDE 1x80mm i śrubokręt krzyżakowy Philips Ph VDE 2x100mm.

Wkład klejowy (sztyft) przeznaczony do pistoletów klejących na gorąco. Za pomocą tego kleju można kleić drewno, papę, tworzywa sztuczne, szkło, porcelanę i tkaniny. Klej nie nadaje się do łączenia materiałów nieodpornych na temperaturę, np. styropianu. Zestaw zawiera 50 sztuk.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje w tej kategorii produkty firm Ergom oraz Haupa.

Filtruj według

rodzaj produktu
więcej... mniej
kolor
więcej... mniej
Producenci
Cena
13 312