Klosze LED

KLOSZE LED

Lampy kloszowe znajdują zastosowanie w oświetleniu szkół, przedszkoli, uczelni, korytarzy i piwnic bloków i budynków urzędowych. Belki LED doskonale sprawdzają się w montażu podszafkowym: w kuchni, magazynie, warsztacie – dając jednolite światło wokół. Szczególnie popularny jest mleczny klosz, dający miękkie i klimatyczne światło.

Oprawy LED tego typu to nowoczesne zamienniki tradycyjnych opraw świetlówkowych. Są jednak od nich dużo trwalsze i nie wymagają wymiany źródła światła. Diody LED zawarte w oprawach kloszowych i belkach rozprowadzone są równomiernie na całej długości klosza, dzięki czemu emitowane światło rozmieszczone jest równomiernie na całej długości oprawy.

Oprawy LED hermetyczne

Klosz LED to oprawa oświetleniowa z wbudowanym źródłem światła LED. Dzięki zastosowaniu diod LED wszystkie zawarte w tej kategorii oprawy belkowe, czy klosze hermetyczne cechują się dłuższą żywotności i są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu.

W zależności od sposobu montażu i przeznaczenia, w ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można kilka modeli opraw LED. Oprawy kloszowe LED wykonane z blachy i tworzywa sztucznego dedykowane są do suchych, zamkniętych przestrzeni typu biura, szkoły czy urzędy. Oprawy szczelne dedykowane są do montażu naściennego lub podwieszanego w miejscach szczególnie narażonych na działanie kurzu i wilgoci, a więc w korytarzach, warsztatach, magazynach i halach produkcyjnych. Belki LED dedykowane są do montażu wewnętrznego. Diody LED zawarte w belce nie przegrzewają się, dzięki czemu belkę można bez obaw zamontować w szafie, nad blatem kuchennym, czy w garderobie, do oświetlenia przestrzeni.

Oprawy LED belkowe

Belki, stosowane do światła LED zostały przystosowane do tub, które zasila się w sposób jednostronny lub dwustronny. W sprzedaży znajdą Państwo oprawy o różnorodnej wielkości i długości (np. długość 30cm), dzięki czemu te przystosowane będą do jednej lub dwóch świetlówek LED. Podobnie jak w przypadku pozostałych produktów - produkty wyróżni dobrej jakość materiał i zaufany na rynku producent.

Bez względu na wybrany model – warto przed zakupem sprawdzić właściwości techniczne wybranego modelu. Różne oprawy posiadają różny stopień szczelności, różne klosze, odmienną temperaturę barwową i oczywiście różne wymiary. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem zawartym w karcie katalogowej każdego z produktów.

Szeroki wybór estetycznych kloszy i wysokiej jakości produkty znajdą Państwo w ofercie sklepu DlaElektrykow.pl.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
Cena
10 160
Producenci