PRZERWA TECHNICZNA, PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Downlight LED

Oprawy LED typu downlight – pierwotnie wykorzystywane w montażu podwieszanym, stąd ich nazwa. Dziś to szeroka gama opraw oświetleniowych z wbudowanym źródłem światła LED. Jakie korzyści niesie wymiana tradycyjnych opraw do downlight na oprawy LED? Tak jak w przypadku innych opraw oświetleniowych tu również najważniejszym czynnikiem jest ekonomia. Jak wiadomo oświetlenie LED jest tanie w utrzymaniu, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną nawet o kilkadziesiąt procent względem tradycyjnych źródeł światła.

W ofercie dlaelektrykow.pl znaleźć można różne downlight LED – w zależności od miejsca montażu i przeznaczenia. Posiadamy oprawy LED do montażu natynkowego, do karton – gipsu, czy tradycyjnie wyglądające oprawy nawierzchniowe. Dostępne są modele w kilku kolorach oraz kształtach. Najbardziej popularne na rynku oczka do montażu podszafkowego, czy w sufitach podwieszanych, przez oprawy SLIM, po nowoczesne oprawy z ruchomymi źródłami światła. Szeroki wachlarz produktowy downlight LED gwarantuje, że każdy będzie w stanie dobrać w naszym sklepie elektrycznym produktu dopasowane do swoich potrzeb.

Przewagą downlight LED jest również ich długi czas użytkowania – dzięki wbudowanym diodom LED. Sposób osadzenia, dobrze dobrany rodzaj diody do klosza, czy odbłyśnika oprawy pozwala optymalnie dopasować rodzaj oprawy. Przed zakupem koniecznie należy zweryfikować dane techniczne produktu oraz pobrać kartę produktu, by sprawdzić np. wymiary oprawy downlight LED.

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
barwa światła
więcej... mniej
czujnik ruchu
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
7 155
Producenci