Rozdzielnice i obudowy natynkowe z tworzywa

Obudowy i rozdzielnice z tworzywa NN do montażu natynkowego to różnego rodzaju obudowy hermetyczne, czy skrzynki rozdzielcze. Wykonane są z tworzywa ABS (tworzywa wysokiej jakości). Montowane powinny być w pomieszczeniach, nie nadają się do montażu na zewnątrz budynków. W zależności od modelu rozdzielnie posiadać mogą obudową z drzwiczkami (tzw. zamkniętą) oraz przystosowane mogą być do plombowania. Niektóre modele po bokach posiadają przetłoczenia, dzięki którym montaż przewodów, czy rurek instalacyjnych jest łatwiejszy. Część modeli wyposażona jest od razu również w listwy zaciskowe N+PE. Rozdzielnice i obudowy posiadają w większości również naklejki opisowe. Dostępne w różnych kolorach, w zależności od modelu i przeznaczenia.

Rozdzielnice i obudowy z tworzywa NN oraz skrzynki rozdzielcze natynkowe znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, do montażu aparatury modułowej, w celu zapewnienie odpowiedniego stopnia ochrony aparatury. Większość z oferowanych przez nas modeli wyposażona jest w szynę montażową TH35. Stopień szczelności od IP30, przez IP40, po IP65.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje rozdzielnice i obudowy metalowe firm Next, Ergo, Elektro-Plast, Incobex i Elektro-Met.

Filtruj według

sposób montażu
więcej... mniej
ilość rzędów
więcej... mniej
ilość modułów
więcej... mniej
stopień szczelności
więcej... mniej
Cena
3 726
Producenci
kolor
więcej... mniej