Rozdzielnice i obudowy natynkowe z tworzywa

Obudowy i rozdzielnice z tworzywa NN do montażu natynkowego to różnego rodzaju obudowy hermetyczne, czy skrzynki rozdzielcze. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (ABS). Przystosowane są do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. W zależności od modelu rozdzielnie posiadać obudowę zamkniętą skrzynkową oraz przystosowane mogą być do plombowania. Niektóre modele w bocznych częściach obudowy posiadają przetłoczenia dla łatwego wprowadzenia przewodów bądź rurek instalacyjnych oraz listwy zaciskowe N+PE. Rozdzielnie zaopatrzone są w etykiety opisowe. Dostępne w różnych kolorach, w zależności od modelu i przeznaczenia.

Rozdzielnice i obudowy z tworzywa NN oraz skrzynki rozdzielcze natynkowe znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, do montażu aparatury modułowej, w celu zapewnienie odpowiedniego stopnia ochrony aparatury. Większość z oferowanych przez nas modeli wyposażona jest w szynę montażową TH35. Stopień szczelności od IP30, przez IP40, po IP65.

Hurtownia elektryczna dlaelektrykow.pl oferuje rozdzielnice i obudowy metalowe firm Next, Ergo, Elektro-Plast, Incobex i Elektro-Met.

Filtruj według

sposób montażu
więcej... mniej
ilość modułów
więcej... mniej
ilość rzędów
więcej... mniej
stopień szczelności
więcej... mniej
Cena
1 427
Producenci