Zasilacze LED

Zasilacze LED to podstawowe elementy budowy systemu oświetlenia opartego na źródłach światła LED. Zadaniem zasilacza LED jest zmiana prądu stałego z 230 V na 12 V lub 24 V. W zależności od planowanego oświetlenia LED – należy dobrać zasilacz o odpowiedniej mocy. Zasilacz LED zapewnia trwałość użytkowania oświetlenia LED oraz zabezpiecza system przed niespodziewanym przeciążeniem, czy zwarciem w instalacji elektrycznej.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego znaleźć można wiele modeli zasilaczy gniazdkowych i instalacyjnych. Różnią się one nie tylko mocą, ale również wielkością i przeznaczeniem. Warto przed zakupem zweryfikować opis produktu, jego parametry techniczne, czy kartę katalogową produktu. W przypadku wątpliwości – chętnie pomożemy dobrać właściwy zasilacz LED.

Zasilacze LED dedykowane są do systemów oświetlenia LED, taśm LED, sprzętu RTV i innych urządzeń zasilanych napięciem stałym 12V. Są to m.in. litery świetlne we wnętrzach i na zewnątrz, moduły świetlne, tablice wyników, kursów walut, informacyjne, reklamowe, wyświetlacze cen na stacjach paliw, iluminacje budynków, oświetlenie domowe, biurowe, podświetlanie wnętrz, listwy i moduły LED, oświetlenie kuchenne, garderoby, schodowe, itp.

W zależności od modelu, zasilacz może występować jako samodzielny element (bez okablowania i elementów łączeniowych). Zaletą oferowanych przez nas zasilaczy są ich niewielkie rozmiary i niska waga.

W naszej ofercie znaleźć można również zasilacze gniazdowe, gotowe do podłączenia. Posiadamy profesjonalne zasilacze LED firm Lightech i Next.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
Cena
17 221
Producenci