Oprawy downlight (halogenowe)

Ten typ oprawy umożliwia montaż żarówek halogenowych, dających silne światło skupione, przy jednoczesnych niewielkich gabarytach samej oprawy. Możliwość wpuszczenia we frez.

Prowadzimy sprzedaż halogenowych opraw oczkowych typu downlight. Tego rodzaju elementy oświetleniowe pozwalają na uzyskanie światła o silnym skupieniu. Są to przy tym wyroby o niewielkiej wielkości, nadające się do pomieszczeń o właściwie każdym charakterze – równie dobrze będą funkcjonować w kuchni, gdzie oświetlą blat, jak i w biurze czy warsztacie.

Oprawy halogenowe (tzw. oczkowe, czy oczka) to szeroka gama produktów, opartych na żarówkach halogenowych o trzonkach GU10, G4, GY6.35, czy GU5.3 (MR16). Te niewielkich wymiarów oprawy oświetleniowe doskonale sprawdzają się w oświetleniu punktowym, akcentując wybraną przestrzeń czy element wystroju. Oprawy oczkowe często wykorzystywane są w sufitach kartonowo-gipsowych, w oświetleniu kuchennym, w garderobach czy podświetleniu półek wnękowych.

Oprawa halogenowa kwadratowa

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej posiadamy oczka wykonane z wysokiej jakości stali. Ich zróżnicowane opiera się nie tylko na źródle światła, lecz również kolorze, kształcie, czy sposobach montażu. Oferujemy oprawy oczka halogenowe w kolorze białym, srebrnym, złotym, czy czarnym. Polerowane, szczotkowane i piaskowane. Kwadratowe i okrągłe. W zależności od przeznaczenia - oferujemy też oczka stałe lub ruchome (pozwalające kierunkować strumień światła po montażu oprawy). Większość oczek wykonana jest z blachy stalowej lub z odlewu aluminium.

Przed decyzją o zakupie konkretnego modelu oczka – warto sprawdzić parametry produktu oraz informacje zawarte na karcie katalogowej. Miejsce montażu często bowiem warunkuje wybór oprawy halogenowej. Dodatkowym atutem opraw oczkowych jest ich sprzedaż bez żarówki (bez źródła światła) w komplecie – pozwoli to indywidualnie dobrać moc żarówki, temperaturę barwową i barwę światła. Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem dotyczącym m.in. rodzajów i doboru barw światła.

 

Oprawa halogenowa do Twojego wnętrza

Żarówki halogenowe są swego rodzaju następczyniami tradycyjnych żarówek żarnikowych. Dają białe światło, które nie męczy wzroku, do tego są żywotniejsze i zużywają do kilkudziesięciu procent energii mniej. Oprawy sufitowe (w tym nowoczesne oprawy halogenowe) są dostosowane do różnych rozmiarów i typów gwintów, co ułatwia wybranie modelu najlepiej odpowiadającemu oczekiwaniom użytkownika. Ponadto występują w różnych kształtach, dzięki czemu możemy stosować je w różnych pomieszczeniach.

Montowane wśród opraw sufitowych prowadzą do uzyskania praktycznego typu oświetlenia. Dostępność wielu kolorów oraz kształtów oprawek, przy zachowaniu minimalizmu w ich konstrukcji, umożliwia dobranie modelu do istniejącej aranżacji wnętrza. Takie oprawy nie dominują nad pozostałymi akcesoriami czy wyposażeniem – są raczej traktowane jako funkcjonalny element podkreślający wystrój. 

Wśród różnych wariantów halogenowych lamp oczkowych należy wymienić oprawy stałe oraz ruchome. Ten drugi model jest chętnie wybierany ze względu na dowolność ustawienia kierunku światła, co jest szczególnie przydatne w takich pomieszczeniach, jak garderoba czy biur

Oferujemy oprawy halogenowe Kanlux i Tris.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
wymiary otworu montażowego [mm]
więcej... mniej
Cena
4 54
Producenci