Czujka chloroformu DG-1 TCM SATEL

Czujka chloroformu DG-1 TCM SATEL

203,38 zł Brutto /szt.
1381194

Ostatnie sztuki

Opis

Czujka chloroformu DG-1 TCM, firmy SATEL. Jest to rozwiązanie, które powstało na skutek częstych włamań na tak zwanego „śpiocha”. Czujka wykrywa gazy usypiające, np. opary chloroformu. Do zastosowania wszędzie tam, gdzie pojawia się zagrożenie napadu rabunkowego, w którym personel ochrony mógłby być uśpiony za pomocą gazów usypiających.
Za prawidłowe działanie czujki odpowiada cyfrowy algorytm detekcji gazów wspierany funkcją kompensacji temperatur, dzięki czemu urządzenie pracować może w dużym zakresie temperatur i odporne jest na pojawianie się fałszywych alarmów. Czujka jest przeznaczona do pracy w ramach systemu alarmowego. Czujka posiada sygnalizację akustyczną (piezoelektryk) i optyczną (LED niebieski)

Ponadto czujka posiada system autotestutjący, czyli użytkownik może mieć pewność o poprawności jej działania. Jeśli wystąpi błąd, czy zanik zasilania czujka natychmiast o tym powiadomi. Dodatkowym elementem jest zabezpieczenie antysabotażowe.

SATEL to polski producent urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.
Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
-10 do +55
wymiary dł x szer x wys [mm]
97x97x36
napięcie znamionowe [V]
12
znamionowy prąd różnicowy [mA]
120
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

Opcje dostaw w naszym sklepie

Opcje dostaw w naszym sklepie
�atwe zwroty