Czy elektroinstalator powinien mieć swoją stronę internetową? Zdecydowanie TAK!


Dlaczego?

W dzisiejszych czasach Internet to miejsce, w którym coraz częściej klienci poszukują usług i informacji o ich wykonawcach. Sam kupujesz w Internecie, Twoi klienci też to robią coraz częściej. Warto więc założyć, że jeśli nie masz swojej strony to znaczy, że rezygnujesz z możliwości dotarcia do klientów.


Własna, profesjonalna strona internetowa:

- pozwala klientowi zweryfikować Ciebie i Twoją firmę, czyli klient czuje większe bezpieczeństwo,
- przedstawia pełną ofertę firmy, czyli klient zyskuje przekonanie, że trafił do właściwej firmy,
- daje szansę pochwalenia się dotychczasowymi realizacjami, czyli klient widzi Twój profesjonalizm,
- wyróżnia Cię spośród konkurencji, a w związku z tym klient może wybrać właśnie Ciebie.

Niestety przygotowanie dobrej strony po pierwsze kosztuje, a po drugie wymaga sporych przygotowań, które zaczynają się od konieczności znalezienia kogoś, kto może ją dla Ciebie zrobić i w dodatku rozumie branżę elektryczną. Łatwiej jest przecież rozmawiać z osobami znającymi specyfikację rynku, niż z tymi dla których jest to zupełnienie nieznany obszar.


Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Zależy nam, żebyś się rozwijał i zdobywał kolejnych klientów. Dzięki temu będziesz mógł więcej i częściej kupować w naszym sklepie. Chcemy więc w tym Tobie pomóc.

Dostaniesz od nas profesjonalną stronę WWW, dedykowaną domenę, miejsce na serwerze, wsparcie przy przygotowaniu oferty oraz późniejsze wsparcie przy wprowadzaniu zmian na stronie oraz dbanie, żeby zawsze była aktualna. Brzmi dobrze?

Zarówno stronę o wartości 1500 zł, jak i późniejsze jej utrzymanie możesz mieć ZA DARMO. Wystarczy że będziesz systematycznie dokonywał zakupów w naszym sklepie na określoną kwotę.


Jak dostać stronę za darmo?

Stronę otrzymasz ZA DARMO  jeśli w ciągu 3 kalendarzowych miesięcy wartość Twoich zakupów przekroczy 10000 zł brutto.

Stronę będziemy dla Ciebie utrzymywać i aktualizować ZA DARMO, jeśli Twoje miesięczne zakupy w naszym sklepie przekroczą wartość 3000 zł brutto.

Jeśli jednak stwierdzisz, że nie chcesz u nas kupować, ale zależy Tobie na utrzymaniu strony, miesięczny koszt jej utrzymania to 150 zł netto.

I co najważniejsze! Brak zobowiązań! Nie podpisujemy umowy. W każdym momencie możesz zrezygnować z utrzymania Twojej strony bez najmniejszych kosztów. Gdy zrezygnujesz z prowadzenia strony, zostanie ona wyłączona. W każdym momencie możesz podjąć decyzję o powrocie do strony.


Co może zawierać strona?

Stronę przygotujemy wspólnie z Tobą, czyli znajdzie się na niej Twoje logo, dostosowana do Twoich usług treść, jeśli posiadasz to też Twoje zdjęcia. Możemy też dostosować kolorystykę strony do Twoich obecnych materiałów. Strona może posiadać maksymalnie 4 podstrony. Adres strony jaki otrzymasz to: NAZWATWOJEJFIRMY.elektryk.top

I jeszcze mały prezent na start!

Żeby móc promować swoją stronę, otrzymasz od nas pakiet 200 wizytówek z Twoimi danymi oraz z adresem Twojej nowej strony Internetowej.


Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas na adres: sklep@dlaelektrykow.pl lub zawdzoń na numer: 888 44 31 31. Porozmawiamy o szczegółach.