Przewód miedziany YDY drut 3x1,5mm2 żo 750V

3,08 zł Brutto /metr
042060
Dostępna ilość: 2266
Prezentujemy nasz stan magazynowy

UWAGA!
1. Ceny kabli i przewodów skalkulowane są  BEZ BĘBNA . Przy większych zamówieniach może wystąpić konieczność doliczenia kaucji za bęben – po uprzednim kontakcie naszego działu sprzedaży.
2. Przewody o wadze przekraczającej 30kg i wysyłane standardową paczką GLS docinamy na mniejsze odcinki .

Opis

Przewód miedziany YDY drut 3x1,5mm2 żo 750V z żyłą ochronną. YDY to przewód elektroenergetyczny do układania na stałe, z żyłami miedzianymi jednodrutowymi, o izolacji i powłoce polwinitowej PVC, o przekroju okrągłym, w kolorze białym.
Przewody elektryczne YDY przeznaczone są do pracy w otoczeniu o temperaturze od -40°C do +70°C i wilgotności względnej do 100% oraz do układania na stałe w urządzeniach elektroenergetycznych. Popularna półtorówka to przewód z żyłami o przekroju 1,5mm2. Jeden z podstawowych przewodów instalacyjnych stosowanych w elektryce, szczególnie w instalacjach domowych.

Przewód YDY 3x1,5mm2 dedykowany jest do układania w instalacjach przemysłowych i domowych, nad, w i pod tynkiem w suchych, wilgotnych i mokrych pomieszczeniach oraz w rurach i w betonie, z wyjątkiem bezpośredniego osadzania w betonie sypanym jednofrakcyjnym, wibrowanym i ubijanym. 

Przewód sprzedawany jest w naszym sklepie elektrycznym w krążkach po 100 mb (nie bębnowy) lub w krótszych odcinkach na życzenie. YDY 3x1,5 oferujemy wyłącznie polskich producentów, co gwarantuje wysoką jakość produktu i długotrwałe użytkowanie.

Przybliżona średnica zewnętrzna przewodu to 10,2 mm.

Dane techniczne

materiał
Cu miedź
temperatura pracy [°C]
do +70
ilość żył
3
max. przekrój żyły [mm2]
1,5
izolacja żyły
polwinit PVC
napięcie znamionowe [V]
450/750
opona
polwinitowa PVC
jednostka
/metr

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty