Uliczne

Uliczne oprawy oświetleniowe to kategoria opraw znajdujących zastosowanie przy oświetlaniu ulic, parków, ścieżek rowerowych, terenów zielonych, ogrodów, ciągów pieszych, czy parkingów.

W ofercie naszego sklepu elektrycznego posiadamy kilka modeli o rożnych kształtach i parametrach. Klasyczne oprawy uliczne, do oświetlania dróg i chodników zapewniają wysoką jakość oświetlenia przy niskich kosztach inwestycyjnych i konserwacji. Są również wandaloodporne. Montowane są bezpośrednio na słupie lub na wysięgniku. Oprawy te przystosowana są do źródeł sodowych. Oprawy parkowe to eleganckie, o prostym designie oprawy oświetleniowe dedykowane do oświetlania parków i ogrodów. Kulisty kształt klosza i mleczne szkło efektownie oddają światło do otoczenia. W ofercie posiadamy oprawy z daszkiem oraz bez. Klosz oprawy wykonany z nietłukącego poliwęglanu PC.

Dobór odpowiedniego oświetlenia do otwartej przestrzeni nie jest prosty – warto więc przed zakupem zweryfikować potrzeby zakupowe pod kątem mocy, kąta rozsyłu światła, czy strumienia świetlnego. Skuteczne oświetlenie gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników i pozwoli na elegancką aranżację otwartej przestrzeni. Warto więc postawić na solidne modele oraz sprawdzonych producentów oświetlenia ulicznego. Proponujemy modele producentów Es-system oraz Lightech – firmy z ogromnym doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją rynkową, posiadające certyfikaty swoich produktów.

Wszystkie dane techniczne znajdują się na kartach produktów lub w kartach katalogowych załączonych do poszczególnych opraw LED.

Filtruj według

moc [W]
więcej... mniej
rodzaj trzonka
więcej... mniej
Cena
215 455
Producenci