Lista produktów producenta RADPOL

Radpol to spółka akcyjna, w skład której wchodzi 5 nowoczesnych zakładów produkcyjnych: Radpol w Człuchowie, Rurgaz w Lublinie, Finpol Rohr w Lublinie, Wirbet w Ostrowie Wielkopolskim oraz Elektroporcelana w Ciechowie. Kompleksowo rzecz ujmując - wszystkie zakłady zajmują się produkcją i wdrażaniem instalacji do przesyłu ciepła, rur i innych  rozwiązań przemysłowych. W ofercie naszego sklepu elektrycznego prowadzimy sprzedaż zakładu Radpol, specjalizującego się w produkcji rur termokurczliwych i innych elementów z  uszlachetnionego polietylenu. W naszej hurtowni elektrycznej nabyć można podstawowe koszulki termokurczliwe w kilku kolorach i różnych parametrach oraz termokurcze pogrubione w kolorze czarnym.

Rurki termokurczliwe RC Radpol oferujemy w wymiarach: 2,4/1,2; 3,2/1,6;  2,8/2,4; 6,4/3,2; 9,5/4,8. Pierwszy wymiar oznacza objętość rurki przed skurczeniem, druga część oznacza średnicę po skurczeniu koszulki termokurczliwej. Wszystkie termokurczki RC wykonane są z poliolefin sieciowanych radiacyjnie. Oferujemy je w kolorach: niebieskim, czerwonym, żółto-zielonym i czarnym. Wszystkie modele sprzedajemy w odcinkach 1-metrowych. Przystosowane są do pracy w temperaturze od -55 do +105 stopni Celsjusza. Zadaniem termokurczy RC jest ochrona przewodów i kabli przed korozją i działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych i ziemnych.

Oprócz rurek RC mamy w ofercie również rurki RPK tego samego producenta. RPK to rurki termokurczliwe pogrubione z klejem. Są to modele w kolorze czarnym. Oferujemy 2 modele: 17/3 oraz 22/6 – pierwszy parametr oznacza średnicę wewnętrzną rruki przed skurczenie, a drugi – po skurczeniu. Są to rury bezhalogenowe. Temperatura prazy od -25 do +105 stopni Celsjusza.

Przepraszamy za niedogodności.

Niestety nie mamy tego czego szukasz. Poszukaj innego produktu.