Wprowadzone obostrzenia z powodu wirusa COVID-19 spowodowały reorganizację, która przekłada się na 24-48 godz. opóźnienia w wysyłkach. Przepraszamy.

Przedłużacze wielogniazdowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Przedłużacze wielogniazdowe to kategoria produktów skupiająca się na praktycznych przedłużaczach bez bębna, zakończonych rozgałęźnikiem wielogniazdowym. Przedłużacza taki oparty jest na pojedynczym przewodzie lub kablu – w zależności od modelu są to kable/ przewody o różnym przekroju żył, ilości żył oraz różnych otulinach. Wszystkie je jednak cechuje 1 wspólny element: wielogniazdowość. W przeciwieństwie do przedłużaczy jednogniazdowych z 1 wtyczką i 1 gniazdem – te modele mają po kilka gniazd na końcu przewodu. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które podczas remontu i budowy pozwala podpiąć do jednego przedłużacza kilka urządzeń wymagających podpięcia do sieci elektrycznej.

W ofercie naszej hurtowni elektrycznej mamy przedłużacze wielogniazdowe firmy Plast-Rol. Obecnie posiadamy produkty serii Kel, wersji Extrem. Przedłużacze tej serii o stopniu szczelności IP54 wykonane są z przewodu OW, w czarnej gumie. Wtyczki w tych modelach są proste, gumowe. Drugi koniec stanowi rozgałęźnik z 3 gniazdami z uziemieniem (czarne) i klapką (czerwona). Łączenia przewodu z elementami krańcowymi są dodatkowo uzbrojone w uszczelniacz, na nim zacisk przewodu, a na nich dodatkowo zainstalowana jest czerwona nakrętka dociskająca cale elementy uszczelniające łączenie.

Przedłużacze PS-X3/54 to doskonały przykład wysokiej jakości przedłużacza, w przystępnej cenie. Przedłużacz wielogniazdowy Extrem PS-X3/54 jest giętki, elastyczny i doskonały produkt przydatny w pracy każdego elektryka i elektroinstalatora.