Ospel Kappa

Seria KAPPA to prosta podtynkowo-wtynkowa seria osprzętu monoblokowego. Proste gniazda podwójne z uziemieniem i bez uziemienia firmy OSPEL, nadają się do montażu poziomego, jak i pionowego. Najwyższej jakości produkty, spełniające wymogi techniczne i pochodzące od najlepszych producentów znajdziesz w sklepie DlaElektrykow.pl!

Seria Kappa

Produkty serii Ospel Kappa występują w kolorze białym i idealnie sprawdzają się w przypadku montażu np. na klatkach schodowych w blokach mieszkalnych. Wykonana z tworzywa sztucznego seria produktów firmy OSPEL to sprawdzone gniazda, które od lat spotkać można na polskim rynku. To stale popularne i bezpieczne w użytkowaniu elementy osprzętu elektrycznego. Charakteryzują się stopniem szczelności IP20 – sprawdzają się zatem w pomieszczeniach suchych. Prąd znamionowych gniazd KAPPA to 16A. Firma OSPEL to sprawdzony producent osprzętu elektrycznego – posiada wieloletnie doświadczenie i bogate zaplecze technologiczne, dzięki czemu gwarantuje produkty najwyższej jakości. Nic więc dziwnego, że produkty z serii Kappa Ospel wyróżniają się na rynku i cieszą się niezmienną popularnością.

W przypadku pytań o dostępność produktów i ich poszczególną specyfikację (np. gniazdo podwójne) - zachęcamy do kontaktu - zapraszamy na zakupy!

Filtruj według

kolor
więcej... mniej
rodzaj produktu
więcej... mniej
Cena
25 26
Producenci
prąd znamionowy [A]
więcej... mniej