Przycisk żaluzjowy ŁP-7Y/m/33 góra-dół czarny metalik Impresja Ospel

24,35 zł Brutto /szt.
1516958

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przycisk żaluzjowy ŁP-7Y/m/33 góra-dół czarny metalik Impresja Ospel. To 2-klawiszowy łącznik zwierny odbijający. Jeden z klawiszy steruje roletę lub żaluzją w górę, drugi z klawiszy – sterują nią w dół. Aby podnieść roletę – należy trzymać klawisz w górę. Tożsamo operowanie odbywa się w przypadku klawisza opuszczającego roletę w dół. Łącznik zwierny żaluzjowy ŁP-7Y/m/33 Ospel Impresja to przycisk – będzie idealnie sprawdzał się we współpracy ze sterownikami wymagającymi przycisków monostabilnych, tzw. odbijających.

Oferowany model ma wbudowaną blokadę elektryczną. Co w praktyce oznacza przycisk z blokadą? Zastosowanie blokady elektrycznej zabezpiecza obwód przed przypadkowym jednoczesnym włączeniem obu klawiszy góra/ dół. Dzięki temu silniki rolet są zabezpieczone przed przeciążeniem, a tym samym przez zepsuciem. To praktyczne zabezpieczenie rolet, które pozwoli na zabezpieczenie żaluzji przed uszkodzeniem.

Mostek w tym modelu jest metalowy, klawisze – z tworzywa sztucznego ABS, w kolorze czarnym metalik. Podpięcie przewodów jest na zaciski bezgwintowe (szybkozłączki).

ŁP-7Y/m/33 to model bez ramki – można więc dobrać ramkę pojedynczą lub wielokrotną tej samej serii, aby elegancko wykończyć montaż osprzętu. Producent daje 7 lat gwarancji na produkty serii Impresja.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny metalik
wymiary [mm]
71x71x40
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
łączniki żaluzjowe
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty