Łącznik krzyżowy pojedynczy ŁP-4Y/m/33 czarny metalik Impresja Ospel

23,78 zł Brutto /szt.
1516954

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik krzyżowy pojedynczy ŁP-4Y/m/33 czarny metalik Impresja Ospel. Ten popularny włącznik światła krzyżowt pozwala na bezproblemowe operowanie światłem na schodach, czy w korytarzu z 3 różnych miejsca. Oczywiści nie samodzielnie, a w połączniu z 2 łącznikami schodowymi.

Oferowany w naszym sklepie elektrycznym model ŁP-4Y/m/33 przeznaczony jest do montażu w puszce podtynkowej o średnicy 60mm. Jego metalowy mostek wykończony jest na froncie klawiszem w kolorze czarny metalik, z tworzywa sztucznego ABS. Na klawiszu jest ikonka łącznika schodowego, co ułatwia rozeznanie w łącznikach, jeśli kilka z nich znajduje się w ramce obok siebie.

Model ten sprzedawany jest bez ramki, do montażu modułowego – można więc wybrać dowolną ramkę wykończeniową z tej samej serii: pojedynczą lub wielokrotną. Uniwersalność tego włącznika schodowego pozwala na montaż w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w miejscu pracy, jak biuro, czy sklep. Łącznik krzyżowy czarny metalik ŁP-4Y/m/33 Impresja Ospel montowany jest na pazurki i ma zaciski bezgwintowe.

Łącznik zmienny pojedynczy Impresja czarny metalik pracuje z prądem znamionowym 16A i napięciem 250V. Stopień szczelności to IP20, powinien być więc montowany w otoczeniu suchym. Producent daje aż 7 lat gwarancji na produkty serii Impresja.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny metalik
wymiary [mm]
71x71x40
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
łączniki schodowe
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty