Gniazdo komputerowe podwójne 2xRJ45 GPK-2Y/K/m/00 białe Impresja Ospel

65,05 zł Brutto /szt.
1515351

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo komputerowe podwójne 2xRJ45 GPK-2Y/K/m/00 białe Impresja Ospel to niezawodny element wyposażenia sieciowego, który umożliwia profesjonalne i estetyczne połączenie dwóch kabli sieciowych typu Ethernet w jednym miejscu. Produkowane przez renomowanego producenta Ospel, gniazdo komputerowe charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz funkcjonalnością, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w biurach, domach oraz innych obiektach, gdzie wymagane jest szybkie i stabilne połączenie sieciowe.

Gniazdo komputerowe 2xRJ45 białe Impresja zostało zaprojektowane z myślą o prostocie montażu oraz użytkowania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji oraz precyzyjnemu wykonaniu, gniazdo jest łatwe w instalacji i nie wymaga specjalistycznego narzędzia. Jest to gniazdo bez ramki – należy osobno dokupić ramkę pojedynczą lub wielopolową tej samej serii Impresja.

Jest to gniazdo kategorii 5e, nieekranowane. Dane techniczne gniazda komputerowego GPK-2Y/K/m/00 prezentują się następująco:
- Typ gniazda: podwójne
- Standard: kat. 5e
- Kolor: biały
- Seria: Impresja
- Producent: Ospel
- Typ zacisków: bezgwintowe - IDC
- Szerokość: 71 mm
- Wysokość: 71 mm
- Głębokość: 34 mm

Gniazdo komputerowe GPK-2Y/K/m/00 zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów. Mostek do mocowania na puszce podtrynkowej – jest metalowy, front – z tworzywa sztucznego. Plakietka frontowa zawiera okienko opisowe.

Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania w różnego rodzaju instalacjach sieciowych, zarówno w domowych sieciach LAN, jak i w profesjonalnych sieciach biurowych. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi oraz uniwersalnemu białemu kolorowi, gniazdo doskonale komponuje się z każdym rodzajem wnętrza, dodając mu elegancji i funkcjonalności.

Podsumowując, gniazdo komputerowe podwójne GPK-2Y/K/m/00 białe Impresja Ospel to produkt wysokiej jakości, który zapewnia nie tylko stabilne i bezpieczne połączenie sieciowe, ale również estetyczny wygląd i łatwość montażu. Jest to doskonały wybór dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnego rozwiązania do swoich instalacji sieciowych.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
gniazda komp./tel.
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty