Łącznik potrójny ŁP-13Y/m/00 biały Impresja Ospel

24,10 zł Brutto /szt.
1515106

Dostępna ilość: 13
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik potrójny ŁP-13Y/m/00 biały z serii Impresja Ospel to niezbędny element każdej instalacji elektrycznej, który nie tylko zapewnia funkcjonalność, ale także estetyczny wygląd. Ten potrójny łącznik pozwala na równoczesne sterowanie trzema różnymi obwodami elektrycznymi, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń, gdzie wymagane jest kontrolowanie kilku oświetleń lub urządzeń elektrycznych.

Jedną z kluczowych zalet tego produktu jest jego wszechstronność. Łącznik potrójny ŁP-13Y/m/00 może być używany zarówno w domach, biurach, jak i innych obiektach komercyjnych, gdzie istnieje potrzeba sterowania 3 obwodami jednocześnie. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość wygodnego zarządzania oświetleniem czy innymi urządzeniami z jednego miejsca, co zwiększa wygodę użytkowania i efektywność energetyczną.

Standardowe wymiary 71x71x40 mm oraz ergonomiczny kształt ułatwiają montaż zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób wykonujących prace montażowe samodzielnie. Dzięki temu produkt ten może być łatwo zintegrowany z istniejącymi instalacjami bez konieczności ich modyfikacji. Warto dodaći ż łącznik sprzedawany jest bez ramki – można więc samodzielnie dobrać ramkę właściwą dla danej instalacji. Ważne, aby była to ramka jednokrotna lub wielopolowa serii Impresja.

Dodatkowo, łącznik ten charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Wykonany został z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych, co gwarantuje długotrwałe i niezawodne działanie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Mostek montażowy jest metalowy, klawisze są z tworzywa w kolorze białym o gładkiej powierzchni.  Podpięcie przewodów jest na zaciski bezgwintowe.

Podsumowując, Łącznik potrójny ŁP-13Y/m/00 biały Impresja Ospel to nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne rozwiązanie do sterowania wieloma obwodami elektrycznymi jednocześnie. Dzięki wysokiej jakości wykonania, bezpieczeństwu działania oraz eleganckiemu wyglądowi stanowi doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje niezawodnych i estetycznych elementów do swojej instalacji elektrycznej.

Szczegółowe informacje producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary [mm]
71x71x40
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
10
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty