Łącznik podwójny świecznikowy ŁP-2Y/m/33 czarny metalik Impresja Ospel

21,96 zł Brutto /szt.
1516953

Dostępna ilość: 20
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Łącznik podwójny świecznikowy ŁP-2Y/m/33 czarny metalik Impresja Ospel to produkt, który doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy w aranżacji wnętrz. Jest to element instalacyjny o niezwykłej funkcjonalności, zapewniający nie tylko solidność połączeń, ale także estetyczny wygląd.

Włącznik ŁP-2Y/m/33 przeznaczony jest do montażu podtynkowego, w puszcze fi60. Do eleganckiego wykończenia należy dobrać osobno ramkę pojedynczą lub wielokrotną tej samej serii: Impresja.

Jest to tzw. łącznik dwugrupowy, a więc pozwalający z jednego miejsca operować 2 gropaim oświetlenia. Włącznik światła może być stosowany zarówno w domowych instalacjach elektrycznych, jak i w pomieszczeniach komercyjnych czy przemysłowych. Doskonale sprawdza się zarówno w nowo budowanych obiektach, jak i podczas remontów czy modernizacji istniejących instalacji. Dzięki swojej uniwersalności może być stosowany do różnych zastosowań, gdzie potrzebne jest pewne i trwałe połączenie przewodów elektrycznych.

Łącznik świecznikowy ŁP-2Y/m/33 charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz wysoką jakością wykonania. Wykonany został z trwałego materiału ABS, który gwarantuje długotrwałą niezawodność działania. Kolor czarny metalik nadaje mu elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Mostek montażowy do puszki wykonany jest z metalu, dając solidną podstawę na wiele lat użytkowania.

Włącznik czarny metalik Impresja przeznaczony jest do pracy z napięciem 250V i prądem znamionowym 16A. Podpięcie przewodów jest na szybkozłącza, co przyspiesza montaż w puszce podtynkowej.

Wymiary łącznika to 71x71x40 mm, przy czym głębokość wbudowania to 23 mm. Oferowany w naszym sklepie elektrycznym model ŁP-2Y/m/33 ma stopień szczelności IP20 – powinien być więc montowany w miejscach suchych, jak biuro, czy pokój dzienny.

Podsumowując, Łącznik ŁP-2Y/m/33 czarny metalik marki Impresja Ospel to produkt, który wyróżnia się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim solidnością i funkcjonalnością. Doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju instalacjach elektrycznych, zapewniając niezawodne połączenia i bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Producent daje 7 lat gwarancji na serię Impresja.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny metalik
wymiary [mm]
71x71x40
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj materiału
ABS
rodzaj produktu
łączniki światła
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty