Gniazdo podwójne z/u i przesłonami GP-2YRAZP/m/33 czarny metalik Impresja Ospel

23,62 zł Brutto /szt.
1516967

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Gniazdo podwójne z/u i przesłonami GP-2YRAZP/m/33 czarny metalik Impresja Ospel. Modułowe gniazdo bez ramki, które pozwala na wpięcie 2 wtyczek w jednym module ramki. To bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w domu i biurze.

Gniazdo wtyczkowe GP-2YRAZP/m/33 to model z bolcem uziemiającym i przesłonami torów prądowych. Przesłony to zabezpieczenie dodatkowe, które utrudniają włożenie niepożądanych elementów w otwory gniazda – takie zabezpieczenie jest niezwykle ważne np. w przypadku małych dzieci w domu.

Gniazdo podwójne Impresja GP-2YRAZP/m/33 to model bez ramki – można więc dobrać osobno według potrzeb ramkę pojedynczą lub wielokrotną serii Ospel Impresja oraz Ospel Impresja Prestige.

Podłączenie przewodów w tym modelu jest na zaciski gwintowe. Prąd znamionowy 16A, napięcie 250V. Szczelność gniazda to IP20, powinno wiec być stosowane w suchym otoczeniu domu i biura. Montaż do puszki podtynkowej. Mostem montażowy jest metalowy, natomiast front gniazda jest z tworzywa sztucznego w kolorze białym.

Dane szczegółowe Ospel znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny metalik
napięcie znamionowe [V]
250
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
prąd znamionowy [A]
16
sposób montażu
podtynkowy
rodzaj produktu
gniazda zasilania
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty