Ramka pojedyncza R-1Y/33 czarny metalik Impresja Ospel

5,62 zł Brutto /szt.
1519431

Dostępna ilość: 40
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Ramka pojedyncza R-1Y/33 czarny metalik Impresja Ospel to produkt, który doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, dodając mu elegancji i nowoczesności. Jest to element instalacyjny, który nie tylko pełni funkcję estetyczną, ale także zapewnia solidność i trwałość połączeń elektrycznych. Dzięki starannemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, ramka ta będzie niezawodna przez wiele lat użytkowania.

Ramka pojedyncza R-1Y/33 została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu wyjątkowego wyglądu każdej instalacji elektrycznej. Jej kolor czarny metalik nadaje wnętrzu nowoczesności i elegancji, doskonale komponując się z różnymi stylami aranżacyjnymi. Jest to produkt, który nie tylko spełnia funkcję użytkową, ale także stanowi element dekoracyjny, który wzbogaca wystrój pomieszczeń. Stanowi zwieńczenie instalacji elektrycznej opartej na gniazdkach i włącznikach serii Impresja.

Ramka jednokrotna R-1Y/33 wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, lakierowana na kolor czarny metalik. Wymiary ramki to 84x84x11,5 mm. Wymiary ramki pojedynczej R-1Y/33 zostały starannie dobrane, aby zapewnić łatwy montaż i perfekcyjne dopasowanie do standardowych gniazd i przełączników. Jej kompaktowe wymiary sprawiają, że można ją z łatwością zamontować nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki temu, instalacja będzie estetyczna i schludna, bez zbędnych wystających elementów. Stopień szczelności tego modelu to IP20.

Podsumowując, ramka pojedyncza R-1Y/33 czarny metalik marki Impresja Ospel to produkt, który wyróżnia się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim solidnością i funkcjonalnością. Doskonale sprawdzi się w każdej instalacji elektrycznej, zapewniając niezawodne połączenia i estetyczny wygląd przez wiele lat. Producent daje 7 lat gwarancji na serię Impresja.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
czarny metalik
wymiary [mm]
84x84x11,5
seria
Impresja
stopień szczelności
IP20
rodzaj materiału
ABS
rodzaj produktu
ramki
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty