Przekaźnik na szynę DIN PS-10m 230 WG.23.0054 SINUM Tech-Sterowniki

707,14 zł Brutto /szt.
1385030

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Przekaźnik na szynę DIN PS-10m 230 WG.23.0054 SINUM Tech-Sterowniki to kluczowy element w systemach sterowania elektrycznego, umożliwiający kontrolę i zarządzanie różnymi obwodami oraz urządzeniami. Łączy w sobie prostotę i bezpieczeństwo podłączenia z nieograniczonymi możliwościami systemu. Posiada 8 wyjść napięciowych do obsługi do 50 siłowników termostatycznych, 1 dedykowane wyjście napięciowe do obsługi pompy oraz 1 styk beznapięciowy NO-COM-NC dedykowany do sterowania urządzeniem grzewczym. Listwa dodatkowo jest wyposażona w 2 wejścia 2-stanowe.

Łączność z centralą Sinum EH-01 odbywa się przewodowo, przez protokół TECH SBUS. Każde wyjście jest programowalne osobno, więc mogą być wykorzystywane zarówno do pracy siłowników ogrzewania podłogowego jak i przypisywane do obsługi pomp obiegowych, a w przypadku sygnału beznapięciowych jako sygnał do urządzenia grzewczego.

Główną cechą wyróżniającą przekaźnik WG.23.0054 SINUM jest jego uniwersalność i łatwość montażu. Dzięki standardowemu rozmiarowi i ergonomicznemu designowi, można go łatwo zamontować na szynie TH-35 w obudowach elektrycznych, co zapewnia wygodę i elastyczność w konfiguracji instalacji.

Podsumowując, przekaźnik na szynę DIN PS-10m 230 to nieodzowny element w inteligentnych systemach sterowania elektrycznego, zapewniający niezawodność, wszechstronność i bezpieczeństwo. Dzięki wysokiej jakości wykonania i zaawansowanym funkcjom, ten produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej na temat produktu TUTAJ

Dane techniczne

temperatura pracy [°C]
+5.....+50
wymiary [mm]
296x120x56
napięcie znamionowe [V]
230
sposób montażu
na szynę TH-35
pobór mocy [W]
4
rodzaj produktu
przekaźnik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty