Bezprzewodowy siłownik elektryczny STT-869 biały WG.12.0021 Sinum Tech-Sterowniki

319,55 zł Brutto /szt.
1385064

Dostępna ilość: 100
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy siłownik elektryczny STT-869 biały WG.12.0021 Sinum Tech-Sterowniki to nowoczesne i wszechstronne rozwiązanie, które pozwala na zdalne sterowanie różnymi urządzeniami w sposób wygodny i bezpieczny. Produkowany przez renomowanego producenta Tech-Sterowniki, ten siłownik stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących innowacyjnych technologii w dziedzinie automatyki.

Główną zaletą siłownika STT-869 jest jego bezprzewodowa funkcjonalność, co pozwala na łatwą integrację z istniejącymi systemami sterowania bez konieczności ciągnięcia kabli czy przewodów. Dzięki temu, instalacja jest szybka i prosta. Siłownik STT-869 charakteryzuje się nie tylko zaawansowaną technologią bezprzewodową, ale także solidną konstrukcją i wysoką jakością wykonania. Dzięki temu, zapewnia niezawodną pracę przez wiele lat, nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Urządzenie zasilane jest bateryjnie (2x AA, zalecane baterie dużej pojemności powyżej 2500mAh). Sterowane odbywa się z poziomu aplikacji.

Estetyczny design siłownika STT-869 sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, a jego kolor biały pasuje do wielu różnych aranżacji. Ma niewielkie wymiary, można go więc zamontować na większości grzejników w domu i biurze. Jego wymiary to 81,7x69,2x46 mm. Montowany jest bezpośrednio na zaworze (lub adapterze, jeśli dany kaloryfer tego wymaga). Takie rozwiązanie pozwala w pełni kontrolować temperaturę w pomieszczeniu i sterować nią, w celu oszczędności na rachunkach za ogrzewanie.

Bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla Tech-Sterowniki. Siłownik STT-869 został wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia przed przeciążeniem oraz przegrzaniem, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Podsumowując, bezprzewodowy siłownik elektryczny STT-869 to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących innowacyjnych technologii w dziedzinie automatyki. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, solidnej konstrukcji i bezpieczeństwu użytkowania, siłownik ten sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach, zapewniając wygodę i komfort użytkowania.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+1 do +50
sposób zasilania
bateryjne: 2xAA
rodzaj produktu
siłownik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty