Siłownik termoelektryczny STT-230/2 M30x1.5 WG.01.0050 Sinum Tech-Sterowniki

120,58 zł Brutto /szt.
1385065

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Siłownik termoelektryczny STT-230/2 M30x1.5 WG.01.0050 SINUM to innowacyjne rozwiązanie marki Tech-Sterowniki, idealne do zastosowań w szerokim spektrum instalacji grzewczych. Dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji i wysokiej jakości wykonania, siłownik ten zapewnia precyzyjną regulację temperatury oraz wyjątkową wydajność, spełniając najwyższe standardy branżowe.

Główną cechą wyróżniającą siłownik STT-230/2 Tech-Sterowniki jest jego wszechstronność. Bezproblemowo radzi sobie z regulacją temperatury zarówno w domowych systemach ogrzewania, jak i w zaawansowanych systemach HVAC w budynkach komercyjnych czy przemysłowych.

Siłownik STT-230/2 charakteryzuje się nie tylko doskonałą wydajnością, ale również prostotą montażu i obsługi. Dzięki standardowemu gwintowi M30x1.5, jego instalacja jest szybka i łatwa, a kompaktowe wymiary pozwalają na zamontowanie go nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Dodatkowo, solidna konstrukcja zapewnia długą żywotność i niezawodność działania. Siłowniki są bezprądowo zamknięte (NC).

Bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla marki Tech-Sterowniki. Siłownik WG.01.0050 został wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz przed przeciążeniem, co zapewnia spokój i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Warto również podkreślić, że siłownik termoelektryczny STT-230/2 spełnia wszystkie obowiązujące normy i standardy bezpieczeństwa, co potwierdza jego wysoką jakość i niezawodność. Moc ciągła 2W. Czas otwarcia to ok. 4,5 min. Skok 3,5 mm.

Podsumowując, siłownik termoelektryczny STT-230/2 M30x1.5 to doskonały wybór dla wszystkich, którzy poszukują efektywnego, niezawodnego i uniwersalnego rozwiązania do regulacji temperatury w swoich instalacjach grzewczych i chłodniczych. Dzięki zaawansowanej technologii i solidnej konstrukcji, siłownik ten zapewnia nie tylko precyzyjną regulację, ale również długą i bezproblemową pracę przez wiele lat.

Deklaracja zgodności i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

moc [W]
2
napięcie znamionowe [V]
230
stopień szczelności
IP40
rodzaj produktu
siłownik
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty