Bezprzewodowy regulator pokojowy z pomiarem wilgotności powietrza R-8pz PLUS biały WG.11.0620 Sinum Tech-Sterowniki

636,88 zł Brutto /szt.
1385061

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy regulator pokojowy z pomiarem wilgotności powietrza R-8pz PLUS biały WG.11.0620 Sinum Tech-Sterowniki to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia wygodne sterowanie ogrzewaniem w Twoim domu czy biurze. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten innowacyjny regulator zapewnia nie tylko komfort, ale także efektywność i oszczędność energii.

Główną cechą wyróżniającą regulator R-8pz PLUS jest jego bezprzewodowa funkcjonalność. Dzięki technologii bezprzewodowej, możesz łatwo i wygodnie kontrolować temperaturę w pomieszczeniach bez konieczności ciągnięcia kabli czy przewodów. Współpracuje bezprzewodowo z innymi urządzeniami bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem podłogowym i kaloryferów.

Regulator R-8pz PLUS charakteryzuje się również prostotą obsługi i intuicyjnym interfejsem. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD oraz przejrzystym przyciskom sterującym, użytkowanie regulatora jest łatwe nawet dla osób niezaznajomionych z technologią. Dodatkowo, możliwość programowania różnych harmonogramów ogrzewania pozwala dostosować działanie systemu do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Uniwersalność regulatora R-8pz PLUS to kolejna jego zaleta. Dzięki możliwości sterowania różnymi typami urządzeń grzewczych, od pieców gazowych po ogrzewanie podłogowe, regulator ten znajdzie zastosowanie w różnych rodzajach instalacji. Możliwość integracji z innymi systemami automatyki domowej sprawia, że można go łatwo dopasować do istniejącej infrastruktury.

Estetyczny design regulatora R-8pz PLUS sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, a jego kolor biały pasuje do wielu różnych aranżacji. Dodatkowo, kompaktowe wymiary pozwalają na dyskretny montaż nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Samo urządzenie wpisane jest i montowane w puszcze fi60. Natomiast panel sterowania z ekranem ma wymiary jedynie 84x84x14 mm.

Bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla Tech-Sterowniki. Regulator R-8pz PLUS został wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia, które zapewniają nie tylko bezpieczne korzystanie z urządzenia, ale także chronią je przed ewentualnymi uszkodzeniami czy awariami.

Podsumowując, bezprzewodowy regulator pokojowy R-8pz PLUS to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących prostych i wygodnych sposobów sterowania ogrzewaniem. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, prostocie obsługi i uniwersalności zastosowania, regulator ten sprawdzi się w różnych pomieszczeniach i sytuacjach, zapewniając komfort i oszczędność energii.

Dane techniczne producenta i instrukcję obsługi znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5 do +50
wymiary [mm]
84x84x14
napięcie znamionowe [V]
230
sposób montażu
dopuszkowy
maksymalne obciążenie [A]
1
pobór mocy [W]
0,1
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty