Centrala sterująca SINUM EH-01 biała WG.23.0005 Tech-Sterowniki

1 798,99 zł Brutto /szt.
1385000

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Centrala sterująca SINUM EH-01 biała WG.23.0005 Tech-Sterowniki to zaawansowane urządzenie, które umożliwia skuteczną kontrolę i zarządzanie różnymi elementami systemu sterowania smart home Tech-Sterowniki. Produkowana przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ta centrala sterująca jest niezastąpionym elementem w inteligentnych systemach domowych i przemysłowych, zapewniając użytkownikom pełną kontrolę nad swoim otoczeniem.

Główną cechą wyróżniającą centralę sterującą EH-01 jest jej wszechstronność i zaawansowane funkcje. Dzięki możliwości zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej lub interfejsu internetowego, użytkownicy mogą monitorować i kontrolować różne urządzenia elektryczne, takie jak oświetlenie, ogrzewanie, czy nawet systemy bezpieczeństwa, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. To daje im nie tylko wygodę, ale również zwiększa efektywność i oszczędność energii.

Interfejsy:
- 2x USB2.0, gniazdo Micro SD,
- 2x RS-485 (nr1 - SBUS; nr2 - Modbus),
- interfejs sieciowy RJ-45, 4x RJ-12,
- Gniazdo DC 5.5/2.5mm.

Centrala EH-01 oferuje także szeroki zakres integracji z różnymi urządzeniami i systemami, co umożliwia użytkownikom stworzenie kompleksowego i spersonalizowanego systemu automatyki domowej lub przemysłowej. Komunikacja: Ethernet, WiFi, 868Mhz, 4xTECH RS, 2x RS 485 MODBUS.

Montaż i konfiguracja centrali EH-01 są proste i wygodne. Dzięki czytelnym instrukcjom i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, nawet osoby bez specjalistycznej wiedzy mogą szybko zainstalować i skonfigurować centralę, co pozwala na szybkie wdrożenie inteligentnego systemu sterowania.

Centrala EH-01 została również zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności. Posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i spełnia wszystkie normy branżowe, co daje użytkownikom pewność, że ich system jest stabilny i bezpieczny w użyciu.

Podsumowując, centrala sterująca SINUM EH-01 to nieodzowny element w inteligentnych systemach sterowania, zapewniając użytkownikom wygodę, efektywność i bezpieczeństwo. Dzięki zaawansowanym funkcjom i łatwej integracji, ten produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5.....+50
wymiary [mm]
162,3x190,7x30,2
inne
komunikacja: Ethernet, WiFi, 868Mhz, 4xTECH RS, 2x RS 485 MODBUS
pobór mocy [W]
6
rodzaj produktu
centrala
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty