Moduł wykonawczy MW-1 biały WG.05.0121 Sinum Tech-Sterowniki

456,79 zł Brutto /szt.
1385063

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Moduł wykonawczy MW-1 biały WG.05.0121 Sinum Tech-Sterowniki to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia bezprzewodowe sterowanie różnymi urządzeniami elektrycznymi w Twoim domu czy biurze. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, moduł ten zapewnia nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo i efektywność w codziennych czynnościach.

Główną cechą wyróżniającą moduł MW-1 jest jego bezprzewodowa funkcjonalność. Dzięki technologii bezprzewodowej, możesz łatwo i wygodnie sterować różnymi urządzeniami z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, bez konieczności stosowania skomplikowanych instalacji czy ciągnięcia kabli. To sprawia, że moduł MW-1 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących prostych i elastycznych sposobów automatyzacji swojego otoczenia.

MW-1 to bezprzewodowe urządzenie, którego zadaniem jest załączenie/wyłączenie styku beznapięciowego w momencie otrzymania komunikatu od sterownika głównego. W zależności od sterownika głównego moduł MW-1 może np. załączać kocioł, pompę, siłowniki zaworów. Obciążalność styku beznapięciowego: 1A/230V/50Hz.

Moduł MW-1 charakteryzuje się również prostą instalacją i obsługą. Dzięki kompaktowym wymiarom i estetycznemu designowi, łatwo można go zamontować w różnych miejscach, bez naruszania wyglądu wnętrza. Dodatkowo, jego kolor biały pasuje do wielu różnych aranżacji, sprawiając że moduł nie rzuca się w oczy.

Uniwersalność modułu MW-1 to kolejna jego zaleta. Dzięki możliwości sterowania różnymi urządzeniami elektrycznymi, maksymalnie 4 urządzeniami elektrycznymi. Możliwość integracji z innymi systemami automatyki domowej sprawia, że możesz dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Możliwość włączenia trybu pracy ręcznej.

Bezpieczeństwo użytkowania jest priorytetem dla Tech-Sterowniki. Moduł MW-1 został wyposażony w zaawansowane zabezpieczenia, które zapewniają nie tylko bezpieczne korzystanie z urządzenia, ale także chronią je przed ewentualnymi uszkodzeniami czy awariami.

Podsumowując, moduł wykonawczy MW-1 to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących prostych i wygodnych sposobów automatyzacji swojego otoczenia. Dzięki bezprzewodowej funkcjonalności, prostocie obsługi i uniwersalności zastosowania, moduł ten sprawdzi się w różnych pomieszczeniach i sytuacjach, zapewniając komfort i wygodę użytkowania.

Dane techniczne producenta i instrukcję obsługi znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5 do +50
napięcie znamionowe [V]
100-240V 50 Hz
pobór mocy [W]
1
rodzaj produktu
moduł
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty