Ściemniacz do 5 taśm LED na szynę DIN DIM-S5m biały WG.23.0084 SINUM Tech-Sterowniki

421,02 zł Brutto /szt.
1385047

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Ściemniacz do 5 taśm LED na szynę DIN DIM-S5m biały WG.23.0084 SINUM Tech-Sterowniki. Oferowany model to innowacyjne urządzenie, które umożliwia precyzyjne regulowanie jasności oświetlenia LED w pomieszczeniach, zapewniając użytkownikom pełną kontrolę nad atmosferą i nastrój. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten zaawansowany ściemniacz jest niezastąpionym elementem w instalacjach oświetleniowych, oferując profesjonalną jakość i wydajność.

Główną cechą wyróżniającą ściemniacz DIM-S5m jest jego wszechstronność i łatwość obsługi. Dzięki możliwości sterowania jasnością aż pięciu taśm LED jednocześnie, użytkownicy mogą dostosować oświetlenie w pomieszczeniu do swoich indywidualnych preferencji. Model WG.23.0084 SINUM dedykowany jest do montażu na szynie TH-35. Przeznaczony jest do pracy z taśmami LED o napięciu 12V i 24V. Warto pamiętać, że  taki dimmer LED obsługuje jedynie taśmy ściemnialne. Obciążalność każdego z kanałów to 3A. Łączność z centralą Sinum odbywa się przewodowo za pomocą magistrali TECH SBUS.

Ściemniacz DIM-S5m został również zaprojektowany z myślą o oszczędności energii i bezpieczeństwie użytkowników. Dzięki zaawansowanym funkcjom bezpieczeństwa, takim jak zabezpieczenie przed przepięciami czy przeciążeniem, chroni podłączone taśmy LED przed uszkodzeniem.

Podsumowując, ściemniacz do 5 taśm LED na szynę DIN DIM-S5m to niezastąpiony element w instalacjach oświetleniowych, zapewniający precyzyjną regulację jasności i wygodę użytkowania. Dzięki wszechstronności, łatwości obsługi i zaawansowanej technologii, ten ściemniacz spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dane producenta TUTAJ

Dane techniczne

napięcie znamionowe [V]
12/24
sposób montażu
na szynę TH-35
rodzaj produktu
ściemniacze
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty