Extender EX-01 biały WG.23.0006 SINUM Tech-Sterowniki

547,82 zł Brutto /szt.
1385040

Dostępna ilość: 5
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Extender EX-01 biały WG.23.0006 SINUM Tech-Sterowniki to niezastąpiony element w systemach instalacyjnych, który umożliwia rozbudowę możliwości systemu smart home opartego na Centrali Sinum. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten innowacyjny extender jest kluczowym elementem kontrolnym, zapewniając użytkownikom elastyczność i wydajność. Jego zadaniem jest pobieranie informacje o zasięgu podłączonych urządzeń po komunikacji radiowej, a następnie przesłanie ich przez Wi-Fi do urządzenia głównego.

Główną cechą wyróżniającą extender EX-01 jest jego wszechstronność i prosta obsługa. Poszerza obszaru działania urządzeń bezprzewodowych w systemie. Model przeznaczony do montażu i podpięcia w puszcze fi60, ale z manualnym sterowaniem na froncie. Biały kolor wykończenia w prosty i elegancki sposób wpasowuje się w charakter większość pomieszczeń domowych i biurowych.

Extender WG.23.0006 SINUM oferuje także wysoką niezawodność i trwałość. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długotrwałą stabilność pracy nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że extender będzie działał sprawnie przez wiele lat.

Podsumowując, extender EX-01 to nieodzowny element w instalacjach elektrycznych, zapewniający elastyczność, wydajność i niezawodność. Dzięki prostemu montażowi, estetycznemu designowi i wysokiej jakości wykonania, ten extender spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dane producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
wymiary [mm]
84,7x84,7x37,2
napięcie znamionowe [V]
230
sposób montażu
dopuszkowy
pobór mocy [W]
1
rodzaj produktu
retransmiter
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty