Bezprzewodowy czujnik pokojowy C-8r biały WG.03.0020 Sinum Tech-Sterowniki

115,30 zł Brutto /szt.
1385055

Dostępna ilość: 10
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Bezprzewodowy czujnik pokojowy C-8r biały Sinum Tech-Sterowniki. Nowoczesne urządzenie, które umożliwia monitorowanie temperatury w pomieszczeniach w sposób precyzyjny i wygodny. Produkowany przez renomowaną firmę Tech-Sterowniki, ten innowacyjny czujnik stanowi niezastąpiony element inteligentnych systemów zarządzania klimatyzacją i ogrzewaniem, zapewniając użytkownikom komfort oraz oszczędność energii.

Główną cechą wyróżniającą czujnik C-8r jest jego bezprzewodowa funkcjonalność. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii bezprzewodowych, użytkownik może łatwo i wygodnie monitorować temperaturę w pomieszczeniach, bez konieczności prowadzenia skomplikowanych instalacji czy ciągnięcia kabli. To sprawia, że montaż czujnika jest szybki i prosty, a użytkownik może swobodnie umieścić go w dowolnym miejscu, które uważa za odpowiednie. Zasilany jest na 3 baterie AAA.

Czujnik pokojowy C-8r charakteryzuje się również wysoką precyzją pomiaru oraz niezawodnością działania. Dzięki dokładnym czujnikom termicznym, umożliwia on monitorowanie temperatury w czasie rzeczywistym, co pozwala użytkownikom na szybką reakcję i dostosowanie ustawień klimatyzacji lub ogrzewania do aktualnych warunków.

Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że obsługa czujnika C-8r jest łatwa nawet dla osób niezaznajomionych z technologią. Czytelny wyświetlacz LCD oraz przejrzyste przyciski sterujące umożliwiają szybkie ustawienie preferowanych parametrów oraz przeglądanie informacji o temperaturze w pomieszczeniu.

Uniwersalność czujnika C-8r to kolejny jego atut. Dzięki kompaktowym wymiarom i estetycznemu designowi, doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, a kolor biały pasuje do wielu aranżacji. Może być stosowany zarówno w domach, mieszkaniach, biurach czy też innych obiektach użytkowych.

Podsumowując, bezprzewodowy czujnik pokojowy C-8r to niezastąpiony element inteligentnych systemów zarządzania klimatyzacją i ogrzewaniem. Dzięki zaawansowanej funkcjonalności, prostocie obsługi i estetycznemu designowi, czujnik ten zapewnia użytkownikom komfort oraz efektywność energetyczną, przyczyniając się do poprawy jakości życia w pomieszczeniach.

Dane techniczne i instrukcja obsługi TUTAJ

Dane techniczne

kolor
biały
temperatura pracy [°C]
+5 do +35
sposób zasilania
2xAAA
rodzaj produktu
regulatory temperatury (termostaty)
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty