• Nowy

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO3 SCP+SCS+SCL 88000903 IDEAL Simet

131,79 zł Brutto /kpl.
106307

Dostępna ilość: 3
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Opis

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO3 SCP+SCS+SCL 88000903 IDEAL Simet to innowacyjne i wszechstronne rozwiązanie stworzone z myślą o profesjonalistach oraz entuzjastach zajmujących się instalacjami elektrycznymi. Dzięki swojej kompleksowości i wysokiej jakości komponentom, ten zestaw spełnia najwyższe standardy w zakresie niezawodności, trwałości oraz bezpieczeństwa.

Zestaw zawiera 80 sztuk różnorodnych szybkozłączek, co umożliwia dopasowanie do szerokiej gamy zastosowań. W skład zestawu wchodzą:

- Szybkozłączki z dźwigniami SCL:
- 10 sztuk SCL2
- 10 sztuk SCL3
- 5 sztuk SCL5

- Szybkozłączki wtykowe SCP:
- 10 sztuk SCP2
- 10 sztuk SCP3
- 10 sztuk SCP4
- 10 sztuk SCP6

- Szybkozłączki przelotowe SCS:
- 15 sztuk SCS2 

Złączki z serii SCL charakteryzują się obecnością dźwigni, co umożliwia łatwe i szybkie łączenie przewodów bez potrzeby użycia narzędzi. Dzięki mechanizmowi dźwigniowemu, montaż i demontaż przewodów jest wyjątkowo prosty, co znacząco skraca czas pracy. Modele SCL2, SCL3 i SCL5 różnią się liczbą możliwych do podłączenia przewodów:
- SCL2: do dwóch przewodów
- SCL3: do trzech przewodów
- SCL5: do pięciu przewodów
Te złączki zapewniają pewne i trwałe połączenie, eliminując ryzyko luźnych styków, które mogą prowadzić do awarii instalacji.

Szybkozłączki wtykowe serii SCP (SCP2, SCP3, SCP4, SCP6) są zaprojektowane z myślą o prostocie i efektywności. Umożliwiają szybkie wpięcie przewodów, co jest kluczowe w sytuacjach wymagających natychmiastowych i pewnych połączeń. Każdy model różni się liczbą możliwych do podłączenia przewodów:
- SCP2: dwa przewody
- SCP3: trzy przewody
- SCP4: cztery przewody
- SCP6: sześć przewodów
Dzięki precyzyjnemu mechanizmowi zatrzaskowemu, przewody są pewnie trzymane, co zapewnia stabilność i niezawodność połączeń.

Szybkozłączki przelotowe SCS2 są idealnym rozwiązaniem do przelotowego łączenia przewodów. Zapewniają solidne połączenie, które jest odporne na wibracje i inne czynniki zewnętrzne. Dzięki temu, złączki te są idealne do zastosowań w trudnych warunkach, gwarantując trwałość i niezawodność instalacji.

Zalety zestawu COMBO3 SCP+SCS+SCL 88000903:
1. Wszechstronność: Zestaw oferuje szeroką gamę złączek do różnych zastosowań. Bez względu na specyfikę projektu, znajdziesz odpowiednią złączkę w tym zestawie.
2. Łatwość użycia: Mechanizmy zatrzaskowe i dźwigniowe umożliwiają szybkie i proste łączenie przewodów, co znacząco przyspiesza prace instalacyjne.
3. Wysoka jakość i trwałość: Złączki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia ich długotrwałe działanie i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne.
4. Bezpieczeństwo: Produkty IDEAL Simet spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, gwarantując bezpieczne i niezawodne połączenia w instalacjach elektrycznych.
5. Kompleksowość: Zestaw zawiera złączki różnych typów, co pozwala na elastyczność w projektowaniu i realizacji instalacji elektrycznych.

Zestaw COMBO3 SCP+SCS+SCL 88000903 znajduje szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach:
- Instalacje domowe: Idealny do napraw i modernizacji instalacji elektrycznych w domach i mieszkaniach.
- Przemysł: Sprawdza się w wymagających środowiskach przemysłowych, gdzie niezawodność i trwałość są kluczowe.
- Motoryzacja: Może być stosowany w naprawach i modyfikacjach instalacji elektrycznych w pojazdach.
- Budownictwo komercyjne: Użyteczny w budynkach biurowych, centrach handlowych i innych obiektach komercyjnych. 

Zestaw złączek instalacyjnych COMBO3 SCP+SCS+SCL 88000903 IDEAL Simet to niezastąpione narzędzie dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość, niezawodność oraz łatwość montażu w swojej pracy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi złączek z dźwigniami, wtykowych i przelotowych, zestaw ten oferuje kompleksowe rozwiązanie dla różnych aplikacji instalacyjnych. Wybierając ten zestaw, inwestujesz w produkty, które zapewnią trwałość, bezpieczeństwo i efektywność Twoich instalacji elektrycznych.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

jednostka
/kpl.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty