• Nowy

Złączka instalacyjna SCL2 2-torowa2x(0.2-4)mm 88000303 IDEAL Simet

1,23 zł Brutto /szt.
106311

Dostępna ilość: 1840
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Musisz zamówić co najmniej:40 sztuk tego produktu.
Akceptujemy ilość będącą wielokrotnością 40

Opis

Złączka instalacyjna SCL2 2x(0.2-4)mm 88000303 IDEAL Simet to innowacyjny produkt, który spełnia wszystkie wymagania nowoczesnych instalacji elektrycznych. Dzięki swoim zaawansowanym właściwościom i wysokiej jakości wykonania, złączka ta jest niezastąpiona zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych. Zapewnia szybkie i bezpieczne połączenia przewodów, co znacząco ułatwia pracę instalatorów.

Złączka 2-torowa SCL2 jest przeznaczona do łączenia przewodów typu:
- drut: o przekrojach od 0,2 mm² do 4 mm2;
- linka: o przekrojach od 0,14 mm² do 4 mm2.

To szeroki zakres, który pozwala na wykorzystanie złączki w różnych aplikacjach, zarówno w instalacjach niskonapięciowych, jak i wyższych napięć. Dzięki temu jest ona niezwykle uniwersalna i może być stosowana w wielu różnych projektach elektrycznych.

Simet to firma znana z produkcji wysokiej jakości komponentów elektrycznych. Złączka SCL2 została wykonana z trwałych materiałów takich jak poliwęglan i poliketon, co gwarantuje jej długą żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Klasa palności UL94 V2 zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo użytkowania, co jest kluczowe w instalacjach elektrycznych.

Złączka SCL2 spełnia wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa i posiada odpowiednie certyfikaty, co jest potwierdzeniem jej wysokiej jakości. Produkt jest zaprojektowany tak, aby zapewnić pewne i stabilne połączenia przewodów, eliminując ryzyko ich przypadkowego rozłączenia. Mechanizm dźwigniowy ułatwia montaż i demontaż przewodów, co znacząco zwiększa komfort pracy instalatora.

Montaż złączki SCL2 jest niezwykle prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Mechanizm dźwigniowy pozwala na szybkie i pewne podłączenie przewodów, co minimalizuje ryzyko błędów montażowych. Długość rozizolowanego przewodu wynosi 11-12 mm, co jest standardową wartością, ułatwiającą przygotowanie przewodów do montażu.

Złączka SCL2 charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami (szerokość: 13,3 mm, wysokość: 8,8 mm, długość: 18,6 mm), co pozwala na jej zastosowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Jest to szczególnie ważne w instalacjach, gdzie każdy centymetr miejsca jest na wagę złota.

Produkt jest przystosowany do pracy w temperaturach do 85°C, co zapewnia jego niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Znamionowe napięcie pracy wynosi 450 V, a prąd znamionowy to 32 A, co pozwala na bezpieczne i efektywne przesyłanie energii elektrycznej.

Złączka instalacyjna SCL2 znajduje szerokie zastosowanie w różnych rodzajach instalacji elektrycznych. Może być używana w instalacjach domowych, biurowych, przemysłowych oraz w systemach automatyki budynkowej. Jej wszechstronność sprawia, że jest to idealny wybór dla elektryków, którzy potrzebują niezawodnego i łatwego w użyciu rozwiązania do łączenia przewodów.

Złączka instalacyjna SCL2 linka 2x(0.2-4)mm 88000303 IDEAL Simet to produkt, który łączy w sobie wysoką jakość wykonania, łatwość montażu oraz wszechstronność zastosowań. Jest niezastąpiona w każdej instalacji elektrycznej, zapewniając pewne i bezpieczne połączenia przewodów. Wybierając złączkę SCL2, wybierasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni niezawodność Twojej instalacji na długie lata.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

przekrój żyły (mm2)
0.2 - 4
kolor
niebieski
temperatura pracy [°C]
max. +85
wymiary [mm]
13,3x8,8x18,6
napięcie znamionowe [V]
450
prąd znamionowy [A]
32
liczba zacisków
2
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty