• Nowy

Złączka instalacyjna 5-torowa SCL5 5x(0.2-4)mm 88000323 IDEAL Simet

2,44 zł Brutto /szt.
106313

Dostępna ilość: 1380
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Musisz zamówić co najmniej:30 sztuk tego produktu.
Akceptujemy ilość będącą wielokrotnością 30

Opis

Złączka instalacyjna 5-torowa SCL5 5x(0.2-4)mm 88000323 IDEAL Simet to zaawansowany komponent elektryczny, który znacząco ułatwia i usprawnia prace instalacyjne. Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i zastosowaniu nowoczesnych materiałów, złączka ta gwarantuje niezawodność, bezpieczeństwo i łatwość montażu, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów oraz majsterkowiczów.

Szybkozłączka z dźwignią do linek i drutów SCL5 została zaprojektowana do łączenia przewodów typu linka oraz drut o przekrojach:
- drut: o przekrojach od 0,2 mm² do 4 mm2;
- linka: o przekrojach od 0,14 mm² do 4 mm2.

Dzięki temu, można ją stosować w różnych typach instalacji elektrycznych, od domowych po przemysłowe. 5 torów umożliwiają równoczesne podłączenie trzech przewodów, co zwiększa efektywność pracy oraz pozwala na lepszą organizację instalacji.

Firma IDEAL Simet jest znana z produkcji komponentów elektrycznych najwyższej jakości. Złączka SCL5 została wykonana z trwałych materiałów, takich jak poliwęglan i poliketon, które zapewniają jej długą żywotność i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Klasa palności UL94 V2 świadczy o wysokim poziomie bezpieczeństwa produktu, co jest szczególnie istotne w instalacjach elektrycznych.

Szybkozłczka SCL5 spełnia wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa i posiada odpowiednie certyfikaty, co potwierdza jej wysoką jakość. Znamionowe napięcie pracy wynosi 450 V, a prąd znamionowy to 32 A, co pozwala na bezpieczne przesyłanie energii elektrycznej. Mechanizm dźwigniowy zapewnia pewne i stabilne połączenie przewodów, eliminując ryzyko ich przypadkowego rozłączenia.

Montaż złączki SCL5 jest niezwykle prosty i intuicyjny. Mechanizm dźwigniowy umożliwia szybkie i pewne podłączenie przewodów bez potrzeby używania specjalistycznych narzędzi. Długość rozizolowanego przewodu wynosi 11-12 mm, co ułatwia przygotowanie przewodów do montażu. Intuicyjny design złączki pozwala na łatwe podłączenie przewodów nawet w trudno dostępnych miejscach.

Złączka SCL3 charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami (szerokość: 30,4 mm, wysokość: 8,8 mm, długość: 18,6 mm), co pozwala na jej zastosowanie w instalacjach o ograniczonej przestrzeni. Jej niewielkie wymiary nie wpływają jednak na jakość połączenia przewodów, co czyni ją idealnym rozwiązaniem w najbardziej wymagających aplikacjach.

Produkt jest przystosowany do pracy w temperaturach do 85°C, co zapewnia jego niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz solidna konstrukcja gwarantują długą żywotność i niezawodność produktu, co jest kluczowe dla każdej instalacji elektrycznej.

Złączka instalacyjna SCL5 znajduje szerokie zastosowanie w różnych rodzajach instalacji elektrycznych. Może być używana w instalacjach domowych, biurowych, przemysłowych oraz w systemach automatyki budynkowej. Jej wszechstronność sprawia, że jest to idealny wybór dla elektryków, którzy potrzebują niezawodnego i łatwego w użyciu rozwiązania do łączenia przewodów.

Złączka instalacyjna 5-torowa SCL5 5x(0.2-4)mm 88000323 IDEAL Simet to produkt, który łączy w sobie wysoką jakość wykonania, łatwość montażu oraz wszechstronność zastosowań. Jest niezastąpiona w każdej instalacji elektrycznej, zapewniając pewne i bezpieczne połączenia przewodów. Wybierając złączkę SCL5, wybierasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania i zapewni niezawodność Twojej instalacji na długie lata.

Dane szczegółowe Simet znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

przekrój żyły (mm2)
0.2 - 4
kolor
niebieski
temperatura pracy [°C]
max. +85
wymiary [mm]
30,4x8,8x18,6
napięcie znamionowe [V]
450
prąd znamionowy [A]
32
liczba zacisków
5
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty