• Nowy

Złączka instalacyjna przelotowa SCS2 drut 2x(0,5-5)mm 88000108 IDEAL Simet

1,24 zł Brutto /szt.
106310

Dostępna ilość: 900
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Musisz zamówić co najmniej:100 sztuk tego produktu.
Akceptujemy ilość będącą wielokrotnością 100

Opis

Złączka instalacyjna przelotowa SCS2 drut 2x(0,5-5)mm 88000108 IDEAL Simet to wysokiej jakości produkt, który jest niezbędnym elementem każdej instalacji elektrycznej. Złączka ta charakteryzuje się niezawodnością, łatwością montażu oraz wszechstronnością zastosowań, co czyni ją idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów zajmujących się instalacjami elektrycznymi.

Złączka instalacyjna przelotowa SCS2 jest przeznaczona do łączenia przewodów o różnych przekrojach, w zakresie przekrojów dla:
- drut: od 0,5 mm2 do 4 mm2;
- linka: 0d 1 mm2 do 2,5 mm2 (7 drutów).

Dzięki temu można ją zastosować w wielu różnych konfiguracjach, co sprawia, że jest niezwykle uniwersalna i elastyczna w użyciu. Doskonale nadaje się do stosowania w instalacjach domowych, jak również w bardziej zaawansowanych instalacjach przemysłowych.

Simet to firma, która od lat cieszy się uznaniem wśród specjalistów branży elektrycznej. Złączka SCS2 Ideal została wykonana z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje długą żywotność i niezawodność produktu. Korpus złączki jest wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy pył. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że złączka jest odporna na korozję, co jest szczególnie ważne w trudnych warunkach środowiskowych.

Bezpieczeństwo użytkowania jest jednym z najważniejszych aspektów przy wyborze złączek instalacyjnych. Złączka SCS2 firmy IDEAL Simet spełnia wszystkie obowiązujące normy i standardy bezpieczeństwa, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Produkt jest wyposażony w mechanizm zatrzaskowy, który zapewnia pewne i stabilne połączenie przewodów, eliminując ryzyko ich przypadkowego rozłączenia. Dodatkowo, złączka została zaprojektowana w sposób umożliwiający szybkie i łatwe podłączenie przewodów, co minimalizuje ryzyko błędów montażowych.

Montaż złączki SCS2 jest wyjątkowo prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Dzięki intuicyjnemu mechanizmowi zatrzaskowemu, przewody można podłączyć szybko i bezproblemowo. Złączka posiada również czytelne oznaczenia, które ułatwiają prawidłowe podłączenie przewodów, co jest szczególnie istotne w przypadku skomplikowanych instalacji elektrycznych. Wygoda montażu to cecha, która docenią zarówno doświadczeni elektrycy, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z elektryką.

Kompaktowa konstrukcja złączki SCS2 pozwala na jej zastosowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Złączka zajmuje niewiele miejsca, co jest istotne zwłaszcza w przypadku instalacji w małych rozdzielnicach lub skrzynkach elektrycznych. Jej niewielkie wymiary nie wpływają jednak na jakość połączenia przewodów, co czyni ją idealnym rozwiązaniem nawet w najbardziej wymagających aplikacjach.

Estetyczny wygląd złączki SCS2 sprawia, że doskonale komponuje się z innymi elementami instalacji elektrycznej. Starannie zaprojektowany korpus oraz użycie neutralnych kolorów pozwalają na dyskretne ukrycie złączki w instalacji, co jest istotne z punktu widzenia estetyki całego systemu.

Złączka instalacyjna przelotowa SCS2 drut 2x(0,5-5)mm 88000108 IDEAL Simet to produkt, który łączy w sobie wysoką jakość wykonania, łatwość montażu oraz wszechstronność zastosowań. Dzięki niej można stworzyć niezawodną i bezpieczną instalację elektryczną, która będzie służyć przez wiele lat. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym elektrykiem, czy też amatorsko zajmujesz się instalacjami elektrycznymi, złączka SCS2 spełni Twoje oczekiwania. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz produkt, który zapewni Ci bezpieczeństwo i wygodę pracy.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

przekrój żyły (mm2)
0.5-4
kolor
pomarańczowy
temperatura pracy [°C]
max. +85
wymiary [mm]
24,3x14,56x10,34
napięcie znamionowe [V]
450
prąd znamionowy [A]
32
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty