• Nowy

Złączka instalacyjna 4-torowa wtykowa SCP4 2x(0.75-4)mm 88000004 IDEAL Simet

0,75 zł Brutto /szt.
106316

Dostępna ilość: 2438
Prezentujemy nasz stan magazynowy

Musisz zamówić co najmniej:100 sztuk tego produktu.
Akceptujemy ilość będącą wielokrotnością 100

Opis

Złączka instalacyjna 4-torowa wtykowa SCP4 2x(0.75-4)mm 88000004 IDEAL Simet. Gdy precyzja i niezawodność odgrywają kluczową rolę w instalacjach elektrycznych, wybór odpowiednich komponentów jest niezwykle istotny. Szybkozłączka 4-torowa SCP4 wtykowa 4x(0.75-4)mm 88000004 od renomowanej marki IDEAL firmy Simet to produkt, który z pewnością sprosta nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji, wysokiej jakości materiałom oraz łatwości montażu, złączka SCP4 staje się niezastąpionym elementem w każdej instalacji elektrycznej.

IDEAL Simet to marka, która od lat cieszy się uznaniem w branży elektrycznej. Ich produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością. Złączka SCP4 jest tego doskonałym przykładem. Wykonana z trwałych materiałów, gwarantuje długowieczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych, złączka ta spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa, co jest niezwykle istotne w przypadku instalacji elektrycznych.

Złączka SCP4 została zaprojektowana z myślą o szerokim spektrum zastosowań. Jej wszechstronność sprawia, że można ją wykorzystać zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych. Dzięki dwutorowej konstrukcji, złączka umożliwia łatwe i szybkie połączenie 4 przewodów o przekrojach:
- drut: od 0.75 mm² do 4 mm²;
- linka: 1,5 - 2,5 mm².

Jednym z kluczowych atutów złączki SCP4 jest jej niezwykła łatwość montażu. Wtykowa konstrukcja pozwala na szybkie i pewne podłączenie przewodów bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu, instalacja staje się bardziej efektywna i mniej czasochłonna. Dodatkowo, złączka wyposażona jest w intuicyjny system mocowania, który zapewnia stabilność połączenia i eliminuje ryzyko jego przypadkowego rozłączenia.

Złączka SCP4 to produkt, który wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko jakością wykonania, ale również innowacyjnością i funkcjonalnością. Konstrukcja złączki została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę użytkowania oraz niezawodność połączeń. Wtykowe złącze umożliwia wielokrotne łączenie i rozłączanie przewodów bez utraty jakości połączenia, co jest niezwykle istotne w przypadku instalacji wymagających częstych zmian konfiguracji.

Warto również zwrócić uwagę na estetykę złączki SCP4. Jej kompaktowa konstrukcja sprawia, że zajmuje ona minimalną ilość miejsca w rozdzielnicach i szafach sterowniczych. To szczególnie ważne w przypadku instalacji, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Elegancki design złączki nie tylko podnosi estetykę całej instalacji, ale również ułatwia jej organizację i utrzymanie porządku.

Dlaczego warto wybrać złączkę SCP4 od IDEAL Simet?

1. Najwyższa jakość wykonania: złączka wykonana z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów.
2. Bezpieczeństwo: spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, co gwarantuje niezawodność instalacji.
3. Wszechstronność zastosowań: idealna do instalacji domowych i przemysłowych.
4. Łatwość montażu: intuicyjny system mocowania i wtykowa konstrukcja zapewniają szybki i łatwy montaż.
5. Innowacyjność i funkcjonalność: możliwość wielokrotnego łączenia i rozłączania przewodów.
6. Estetyka i kompaktowość: elegancki design i kompaktowa konstrukcja.

Złączka instalacyjna 4-torowa SCP4 wtykowa 4x(0.75-4)mm 88000004 IDEAL Simet to produkt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jej niezrównana jakość wykonania, bezpieczeństwo, wszechstronność zastosowań, łatwość montażu oraz innowacyjność i funkcjonalność sprawiają, że jest to niezastąpiony element każdej instalacji elektrycznej. Wybierając złączkę SCP4, inwestujesz w niezawodność i długowieczność swojej instalacji, co przekłada się na jej bezproblemowe funkcjonowanie przez wiele lat.

Dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Dane techniczne

przekrój żyły (mm2)
0.75-4
kolor
żółty
wymiary [mm]
20,83x9,65x9,65
napięcie znamionowe [V]
450
prąd znamionowy [A]
32
liczba zacisków
4
jednostka
/szt.

Produkty powiązane - sprawdź, czy nie potrzebujesz

�atwe zwroty